Hercai Dizisinin Miran Aslanbey’in Eski Hali

Hercai Dizisinin Miran Aslanbey'in Eski Hali

Atv ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başlayan Hercai dizisi kısa sürede çok sevilen ve izlenilen diziler arasında yerini almayı başardı. Hercai dizisinin Miran Aslanbey’in eski hali ise sevenleri tarafından merak ediliyor.

Hercai dizisinin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin yer alıyor. Dizinin başrol oyuncuları da aralarında ki uyum ile dikkatleri çekmeyi başardı. Hercai dizisinin erkek başrol oyuncusu Akın Akınözü ise şimdiden bir çok genç kızın sevgilisi olmayı başardı bile. Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı 2. bölümden başaran dizinin yeni bölümleri izleyenler tarafından büyük ilgi ile bekleniyor. Hercai dizisi youtube’da da çok izlenenler arasında yerini almayı başardı.

Akın Akınözü Miran Aslanbey’in Eski Hali

Şimdilerde Hercai dizisiyle ekranlarda boy gösteren Akın Akınözü daha önce bir çok dizide ekranlarda yer aldı. Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve ardından da Aslan Ailem dizisiyle ekranlara geldi. Aslan Ailem dizisinde polisi canlandıran Akın Akınözü şimdilerde Hercai dizisinde Miran Aslanbey karakterine hayat veriyor.

Hercai dizisi Cuma akşamları yeni bölümleriyle Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Siz Akın Akınözü’nün hangi halini daha çok sevdiniz? Yorumlarda yazarak görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir