Hazal Subaşı’nın Yeni Dizisi Belli Oldu

Hazal Subaşı'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

Adını Sen Koy dizisinde canlandırdığı Zehra karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hazal Subaşı’nın yeni dizisi belli oldu. 

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve ardından da Star TV ekranlarına geçen Adını Sen Koy dizisinde 2 sezon boyunca rol alan Hazal Subaşı bu yaz ayında dizi ara verdikten sonra dizide Ömer karakterini canlandıran sevgilisi Erkan Meriç ile ortak karar alarak diziden ayrılma kararı aldı. Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yer almayacak.

Hazal Subaşı’nın Yeni Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? 

Hazal Subaşı’nın ekranlara gelecek olan yeni dizisi MF Yapım tarafından çekilecek ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bundan sonra Hazal Subaşı’nı Kanal D ekranlarından izleyeceğiz.

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in Adını Sen Koy dizisinden neden ayrıldığı konusunu; Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?  başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

Hazal Subaşı Yeni Dizisi Hakkında Bilgiler

Hazal Subaşı yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Umut Işığım” dizisinde yer alacak. Umut Işığım dizisinin senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alacak.

Hayat Işığım dizisinde Hazal Subaşı’na erkek başrol oyuncusu olarak Tolgahan Sayışman eşlik edecek. Hazal Subaşı, Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı Yılmaz Karabey karakterinin eşi Elif rolüyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Umut Işığım dizisinin çekimlerine bir hafta sonra İstanbul’da başlanacak ve çekimler Köyceğiz’de devam edecek.

Umut Işığım dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Esra Bilgiç’de yer alacak. Esra Bilgiç, Derya Akar karakterine hayat verecek. Derya’nın babası rolünde ise Serhat Tutumluer karşımıza çıkacak. Ayrıca Alper Saldıran’da diziye bir bölümlük konuk oyuncu olarak katılacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda diğer isimler kesinleştikçe ve diziden haberler geldikçe sitemizde bulabilirsiniz.

Hazal Subaşı'nın Yeni Dizisi
Hazal Subaşı’nın Yeni Dizisi

Hazal Subaşı ve Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı Hayat Işığım dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Sizce ikilinin uyumları nasıl olur? 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir