Fox TV’nin Yeni Sezon Tanıtımı Seninle Çok Güzel Fox!

fox-tvnin-yeni-sezon-tanitimi-seninle-cok-guzel-fox

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte bütün televizyon kanalları yeni sezon tanıtımlarını yayınlamaya başladı.

Fox TV’nin yeni sezon tanıtımı #SeninleÇokGüzelFox sloganıyla bu akşam televizyonda ve Fox TV’nin tüm sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Seninle Çok Güzel Fox şarkışı eşliğine Fox Tv ekranlarında yer alan yapımlarda çalışanların bir araya geldiği tanıtım filmi çok beğenildi.

Tanıtım fragmanını Kayıtdışı dizisinin oyuncuları Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert açtığı tanıtım fragmanında Demet Özdemir, Furkan Palalı, Hazal Kaya, Burak Deniz, Özge Özpirinçci, Tolga Çevik, Caner Cindoruk, Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Kutsi, Özge Özberk yer alan isimler arasında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

12 Comments on “Fox TV’nin Yeni Sezon Tanıtımı Seninle Çok Güzel Fox!”

  1. Ne kadar televizyon izlemeyi sevmesem bile yeni sezonda Fox ana haber gene çok fazla izleneceği konusunda şüphem yok.

  2. Fox TV’nin Şevkat Yerimdar dizisi gerçekten çok hoşuma gidiyor. Bu yeni sezon tanıtımında Şevkat Yerimdar dizisinden küçük sahneler koymuşlar. Çok hoşuma gitti. Tolga Çevik de tanıtımda gördüğüm için mutlu oldum yeni sezonda güzel diziler ve programlar olacak gibi.

  3. Fox TV’nin bu seneki kanal tanıtım fragmanı çok güzel olmuş. Fox tv yeni sezon tanıtım fragmanında Oğul dizisi konulmamış. O diziden vazgeçtiler heralde?

  4. Bana kalırsa Türk dizileri bakımından en iyileri Fox Tv’de çıkmasına rağmen yinede dizilerimiz böyle olmamalı. Yinede berbat kanallar arasından en iyisi Fox Tv

  5. Seninle Çok Güzel Fox Tanıtımı çok güzel olmuş. Demet Özdemir, Furkan Palalı, Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın olduğu sahneler çok güzel olmuş özellikle.

  6. Fox Tv tanıtım fragmanında Burak Deniz ve Hazal Kaya uyumu çok güzel değil mi? Bizim Hikaye oyuncuları çok uyumlu cast çalışması olmuş.

  7. Yeni Gelin’in 16. bölümü çok güzeldi. Ama artık Baran ve Şirin olsun. Baran’ı daha fazla görmek istiyorum. Daha çok sahnesi olursa iyi olur.

  8. Fox Tv yeni sezon tanıtımı çok güzel olmuş. Bu sene olan televizyon kanalları arasında en iyisi bu olmuş. Savaşçı ve Şevkat Yerimdar ekibi çok iyi.

  9. Fox TV’de bu yıl ekranlara gelen Bizim Hikaye dizisini çok sevdim. Bir de Kadın dizisini çok merak ediyorum. Bakalım Özge Özpirinçi Aşk Yeniden’den sonra dram dizisinde nasıl olacak.

  10. Bu tarz tanıtımlar çok hoşuma gidiyor. Diğer kanalların tanıtımları da güzel olmuş ama Fox TV tanıtım fragmanı daha güzel gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir