Eylül Ayının En Çok Konuşulan Ünlüleri Belli Oldu!

eylul-ayinin-en-cok-konusulan-unluleri

Eylül ayının en çok konuşulan ünlüleri belli oldu. Sosyal Medya’da Eylül ayında en çok konuşulan ünlüleri listeledik. Listenin ilk beşinde yer alan isimler;

Sosyal Medya üzerinde Eylül ayında en çok hakkında konuşulan ünlüler belli oldu. Lisenin ilk 4’ü erkek oyunculardan oluşurken 5. sırada ise çok sevilen bir bayan oyuncu yer alıyor.

Eylül Ayının En Çok Konuşulan Ünlüleri

1- Cem Yılmaz

Listenin ilk sırasında adından sıkça söz ettiren Cem Yılmaz yer alıyor. GORA filminin devamını çeken Cem Yılmaz’ın yeni filmi büyük bir merakla bekleniyor.

2- Barış Arduç

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ömer karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Barış Arduç ise listenin ikinci sırasında yer alıyor. Barış Arduç şu sıralar Kiralık Aşk dizisinde ki partneri Elçin Sangu ile Mutluluk Zamanı filmini çekiyor.

Bu haberde dikkatinizi çekebilir;  İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

3- Kıvanç Tatlıtuğ

En son ekranlara Cesur ve Güzel ile gelen Kıvanç Tatlıtuğ listenin 3. sırasında yer alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ dizideki partneri Tuba Ünsal ile birlikte Uluslararası Arap Festivalinde en çok yakışan çift seçildi.

4- Burak Özçivit

Star TV’de yer alan Kara Sevda dizisinde sonra kısa bir ara veren ekranlara Burak Özçivit ise listenin dördüncü sırasında. Burak Özçivit diziden sonra sinema filmi için kolları sıvadı. Kardeşim Benim 2’nin çekimlerini geçtiğimiz günlerde bitiren Burak Özçivit yeni sezonda da Star TV’de olacak.

5- Elçin Sangu

Listede yer alan tek kadın oyuncu olan Elçin Sangu ise listenin 5. sırasında yer alıyor. Mutluluk Zamanı filmi ve ardından Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisi Gülizar için kamera karşısına geçecek olan Elçin Sangu Eylül ayında en çok konuşulan isimler arasında.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

11 Comments on “Eylül Ayının En Çok Konuşulan Ünlüleri Belli Oldu!”

  1. İnternette en çok konuşulan ünlüler arasında en sevdiğin ünlüler olan Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun olmasına çok sevindim. Umarım kısa zamanda sinema filmleri ekranlara gelir.

  2. Cem Yılmaz yine en çok konuşulan ünlüler arasında. Adamın her yaptığı olay oluyor. Yeni filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Cem Yılmaz’ın yeni filmi ne zaman vizyona girecek bilen var mı?

  3. Burak Özçivit’i Zoraki Koca dizisinden beri takip ediyorum. Kendisini çok seviyorum. Eylül Ayında en çok konuşulan ünlüler arasında olmasına çok sevindim. Yeni dizisi hakkında bilginiz var mı? Yine dram mı olacak? Umarım bu sefer komedi bir diziyle ekranlara gelir.

  4. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ne zaman gelecek bilen var mı? Bu aralar Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir sinema filminde yer alacakmış gibi haberler var ne kadar doğru?

  5. Elçin Sangu ve Barış Arduç’u çok seviyorum. Onların yeni dizileri umarım kısa sürede başlar.

  6. Barış Arduç’un yeni dizisinde ki partneri kim olacak? Star TV’de ekrana gelecek olan dizi tam olarak hangi ayda başlayacak?

  7. Kıvanç Tatlıtuğ’u Aşk-ı Memnu dizisinden beri severek takip ediyorum. Kendisinin çok başarılı bir oyunculuğu var. Umarım kendisini yakında yeni bir dizide tekrar ekranlarda görürüz.

  8. Elçin Sangu ve Barış Arduç uyumu çok iyi yakaladılar. Hal böyle olunca birlikte proje yapınca en çok konuşulanlar arasına girmeleri beklenen sonuç.

  9. Kıvanç Tatlıtuğ’un en çok konuşulanlarda olması çok normal. Artık Kıvanç Tatlıtuğ adı marka olmuş bir isim şaşırmamak lazım.

  10. Eylül ayında en çok konuşulan ünlüler arasında kimler yer almış. Cem Yılmaz’ı pek anlayamadım ama film nedeniyle mi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir