Erkenci Kuş Ne Zaman Başlayacak?

Erkenci Kuş Ne Zaman Başlayacak?

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Erkenci Kuş ne zaman başlayacak? Yaz aylarında ekranlara gelecek olan Gold Film imzasını taşıyan Erkenci Kuş dizisinin başlama tarihi belli oldu.

Can Yaman ve Demet Özdemir’i aynı projede buluşturan Erkenci Kuş dizisiyle ilgili ayrıntılar gelmeye devam ediyor. 19 Mayıs Cumartesi günü ilk set gününe çıkan Erkenci Kuş’un oyuncu kadrosunda ki isimler kesinleşti. Dizinin kadrosunda tekrar aynı projede yer alan bir çok isim yer alıyor.

Erkenci Kuş Dizisinde Yer Alan Oyuncular

Erkenci Kuş dizisinde yer alan oyuncular Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Sevcan Yaşar, Birand Tunca ve Anıl Çelik yer alıyor.

Daha önce Dolunay dizisinde aynı projede yer alan Can Yaman ve Öznur Serçeler bu dizide de yine birlikte olacak. Demet Özdemir’in ise Çilek Kokusu dizisinde daha önce kamera karşısına geçtiği Anıl Çelik yer alırken, No:309 dizisinden de Özlem Tokaslan ile tekrar aynı projede yer alıcak.

Bu yazıda dikkatinizi çekebilir; İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

Öznur Serçeler Öznur karakterini, Özlem Tokaslan Mevkıbe karakterini, Berat Yenilmez Nihat karakterini, Sevcan Yaşar Aylün karakterini, Birand Tunca Emre karakterini canlandıracak. Demet Özdemir’in Sanem karakteri ile Can Yaman’ın ise Can karakteriyle ekranlara geleceği dizinin yapımcılığını Gold Yapım yapıyor.

Erkenci Kuş Ne Zaman Başlayacak? Erkenci Kuş İlk Bölüm Ne Zaman?

Erkenci Kuş dizisinin ve Gold Yapım’ın sosyal medya hesaplarında yayınlanan bilgiye göre Erkenci Kuş’un başlama tarihi 26 Haziran Salı günü.  Haziran ayında başlayacak olan Erkenci Kuş dizisinin yayınlanacağı kanal ise Star TV. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin kesin başlama tarihi belli olmadı. Erkenci Kuş dizisinin bayramdan sonra Haziran’ın sonuna doğru başlaması bekleniyor.

Demet Özdemir Makyajı Nasıl Yapılır?

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Erkenci Kuş Ne Zaman Başlayacak?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir