Erkenci Kuş Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Hangi Oyuncular Katıldı?

Erkenci Kuş Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Hangi Oyuncular Katıldı?

Star TV’nin sevilen dizisinde daha önce köklü değişikliklere gidileceğinin haberini sizlere vermiştik. Erkenci Kuş dizisi 40. bölümden itibaren dizide köklü değişiklikler zaman aşımı yaşanarak meydana gelecek demiştik.

Erkenci Kuş dizisinin 40. bölümünden itibaren dizinin oyuncu kadrosuna da yeni isimler dahil oldu. Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı Erkenci Kuş bu hafta 39. bölümüyle ekranlara gelecek. Ardından dizi 1 haftalık ara vererek kaldığı yerden devam edecek.

Erkenci Kuş Dizisine Hangi Oyuncular Katıldı?

Gold Film’in yapımcılığını yaptığı Erkenci Kuş dizisinin kadrosuna Ahmet Somers, Sevinç Erbulak, Başak Gümülcineoğlu, Ahmet Olgunsünear ve Aliye Uzunatağan dahil oldu.

Sevinç Erbulak

Sevinç Erbulak Erkenci Kuş dizisinde yer alan bir çok oyuncu ile daha önce aynı dizide yer almıştı. Demet Özdemir, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan ve Ceren Taşçı ile daha önce No:309 dizisinde yer alan Sevinç Erbulak’ı Erkenci Kuş dizisinde gören No:309 hayranları bu habere sevinecek gibi.

Can ve Emre’nin babası rolünde ki Ahmet Somers ise dizinin ilk bölümlerinde yer alıyor. 40. bölümden itibaren kadroya tekrar dahil olacak ve Can ve Emre’yi daha çok babalarıyla izleyeceğiz gibi.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir