Erkenci Kuş Dizisinin Konsepti Yenileniyor!

Erkenci Kuş Dizisinin Konsepti Yenileniyor!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş dizisinde flaş değişiklik olacak. Senarist değişikliğine giden dizide eski senaristlerin gelmesiyle birlikte dizinin konsepti de yenilenecek. Erkenci Kuş dizisinde radikal değişiklikler yaşanacak.

Geçtiğimiz yaz aylarında başlayıp büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve bu yaz boyu da devam etmesi planlanan Gold Film’in yapımcılığını yaptığı Erkenci Kuş dizisinde büyük değişiklikler meydana gelecek. Dizinin senaryo ekibi değişerek dizinin ilk bölümlerini yazan eski senaristi Ayşe Üner Kutlu diziye geri dönmüştür. Aslı Zengin’den diziyi devralan Ayşe Üner Kutlu’ya yeni bölümlerin yazımında Yeşim Çıtak, Yaşar Arak, Dilek İyigün, Erdem Açıkgöz eşlik edecek.

Erkenci Kuş Dizisinde 1 Yıllık Zaman Aşımı Olacak

Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini yaptığı Erkenci Kuş’un 40. bölümünde 1 yıllık zaman aşımı yaşanacak. Bu nedenle diziden bazı oyuncular ayrılacak ve ekibe yeni oyuncular katılacak. Zaman aşımı ile birlikte dizinin çekildiği mekanlarda da değişiklikler meydana gelecek.

Demet Özdemir’in hayat verdiği Sanem karakteri herkesin tanıdığı ünlü bir isim olacak. Bu arada Can ve Emre’nin babası şirketi zor durumdan kurtarmak için geri dönecek. Ancak bu kez Aziz bey geri döndüğünde tek değil eski sevgilisi ile birlikte geri dönecek.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir