Erkenci Kuş Dizisinin Başrolleri Belli Oldu!

Erkenci Kuş Dizisinin Başrolleri Belli Oldu!

Erkenci Kuş dizisinin başrolleri belli oldu. Yaz aylarında Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Erkenci Kuş dizisinin oyuncu kadrosu ve yönetmeni belli olmaya başladı.

Erkenci Kuş dizisinin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yapacağı konuşulurken Tehlikeli Karım dizisinin final yapacağı öğrenildikten sonra dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yapacağı konusunda bilgiler gelmeye başladı Yaz aylarında yayınlanacak olan Erkenci Kuş dizisinin senaryosunu başarılı dizilere imza atan Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinin senaryosunu yazan Meriç Acemi’nin hikayesinden yola çıkarak Ayşe Kutlu’nun kaleme alacağı konuşuluyor.

Erkenci Kuş Dizisinin Başrolleri Kimler ?

En son No:309 dizisiyle ekranlara gelen Demet Özdemir kadın başrol oyuncusu olarak yer alırken, Dolunay dizisiyle ekranlara gelen Can Yaman ise erkek başrol olarak dizide yer alacak. Demet Özdemir’in canlandırdığı karakter “Sanem Soysal”, Can Yaman’ın canlandırdığı karakter ise “Can Divit” olarak ekranlara gelecek.

Erkenci Kuş Dizisinin Konusu

Demet Özdemir‘in canlandırdığı Sanem’in babası Nihat’ın sahibi olduğu bakkalı babasının yerine bakkalı açmasıyla başlayacak olan hikayede, küçük yaşından beri her sabah erken saatte nefes darlığı hastalığı olan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi bir karakterde doğal, yaşam dolu ve neşeli bir genç kızdır.  Sanem, ablası Lale’nin çalıştığı dergi olan Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvurusunda bulunacak ve Erkenci Kuş dizisinde macera da ondan sonra başlayacak. Kontes dergisinin sahibi olan Aziz beyin iki tane oğlu vardır; Can ve Emre…

Sanem, Kontes dergisinde çalışmaya başladıktan sonra işlerin pek de yolunda gitmediğinden dolayı kendisini ilginç olayların içinde bulacak ve Can Yaman’ın canlandırdığı patronun oğlu Can Divit ile arasında tesadüfler neticesinde başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Can Divit ise maceracı bir ruha sahip, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak kalmayı ve doğa ile iç içe olan sportmen bir gençtir. Can’ın bu sahip olduğu özellikler onun Sanem ile arasında özel bir bağ kurulmasına neden olacak.

Can Yaman’ın Yeni Dizi Duyurusu

Dolunay dizisinde yer alan Can Yaman yeni dizisinin duyurusunu sosyal medya hesabında aşağıda yer alan resmi paylaşarak  “Yeni projemiz için imzalar atıldı . Proje bilgileri çok yakında . Hayırlı olsun 👍 ” notuyla instagram hesabında paylaştı.

Dolunay Dizisi Severlerin Dikkatini Çekebilir; Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Sevgilileri
Erkenci Kuş - Can Yaman
Erkenci Kuş – Can Yaman
Erkenci Kuş Dizisinin Başrolleri
Erkenci Kuş Dizisinin Başrolleri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Erkenci Kuş Dizisinin Başrolleri Belli Oldu!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir