Erkenci Kuş 8. Bölüm Ön izleme

Erkenci Kuş 8. Bölüm Ön izleme

Dün akşam 7. bölümüyle ekranlara gelen Erkenci Kuş’un 8. bölüme ait ön izleme sahnesi yayınlandı. Erkenci Kuş 8. bölüm ön izleme sahnesi haftaya baya heyecanlı olacak gibi duruyor.

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı Erkenci Kuş’un 7. bölümünde Can ve Sanem arasında olanlar geceye damgasını vurdu. Sanem’in Can’ın gitmesini istemesi ve ikili arasında ki duygusal konuşma CanEm hayranlarını epey üzdü.

Erkenci Kuş 8. bölüm ön izleme sahnesinde ise CanEm arasında ki romantik dakikalar yine Sanem tarafından bozulacak gibi olsa da Can’ın söyledikleri ile Can’ı sevmediğini söylese de Can’ın söylediklerini inkar edemez.

Sanem ve Can arasında yaşanan bu romantik anlardan sonra Sanem yine Can’a olan duygularını inkar edecek mi? Yoksa sonunda Can’a açılacak mı? 

Erkenci Kuş 8. Bölüm Ön izleme

Erkenci Kuş’un ekrana gelen 7. bölümü yine reytinglerde aldığı yüksek oranlarla geceyi birinci bitirerek Salı gününün en çok izlenen dizisi oldu. 

Erkenci Kuş yeni bölümleriyle Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi yeni sezonun başlaması ile birlikte gün değişikliğine gidecek. Erkenci Kuş yeni sezonda büyük bir olasılıkla Pazar akşamları yayınlanacak. 

Can Yaman’ın ve Demet Özdemir’in hangi okullardan mezun olduğunu merak ediyorsanız buraya sizi alalım; Ünlü isimler hangi bölümlerden mezun oldu?

Erkenci Kuş 8. Bölüm Ön izleme
Erkenci Kuş 8. Bölüm Ön izleme

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Erkenci Kuş 8. Bölüm Ön izleme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir