Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı

Yaz aylarına damgasını vuran Erkenci Kuş dizisi bu hafta 7. bölümüyle ekranlara gelecek. Erkenci Kuş 7. bölüm fragmanı yayınlandı.

Erkenci Kuş dizisinin başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman yer alıyor. Sevilen dizi kısa sürede 8’li reyting oranlarına ulaşmayı başardı. Bu hafta aldığı reyting oranlarıyla yazın en çok izlenen dizileri arasında yer aldı.

Erkenci Kuş 7. Bölümde Neler Olacak?

Sanem ve Can’ın yakınlaşması giderek devam ediyor. Sanem ise Can’ın yüzüne bakmakta zorlanır söylediği yalanlar yüzünden. Can’dan devamlı bu yüzden kaçan Sanem çareyi Emre’ye işten ayrılmak istediğini söylerek bulsa da, Emre bu teklifini kabul etmez. Sanem ve Can devamlı birlikte yan yana olmaya başlarlar. Can Sanem için mahalleye gelir ve eve de Sanem için gider.

Erkenci Kuş’un en son ekrana gelen 6. bölümü 8.88 reyting alarak tüm reyting gruplarında birinci sırada yer aldı. Dizinin özeti de aldığı reyting oranlarıyla ikinci sırada yer aldı.

Erkenci Kuş 7. bölümüyle 7 Ağustos Salı akşamı saat 20:00’de Star Tv ekranlarında. Erkenci Kuş yeni sezonda devam edecek mi merak edenler için sizi böyle alalım; Erkenci Kuş Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı
Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragmanı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir