Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı

Salı akşamları Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi bu hafta 3. bölümüyle ekranlara gelecek. Erkenci Kuş 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir paylaşıyor.  Gold Filmin yapımcılığını yaptığı dizi 2. bölüm reyting oranlarında nasıl sonuçlar elde edecek. Sevilen oyuncuların başrolleri paylaştığı dizinin 3. bölümünde neler olacak?

Erkenci Kuş 3. Bölümde Neler Olacak?

Erkenci Kuş 3. bölüm fragmanının da Sanem ve Can’ın samimi halleri dikkatleri çekiyor. Emre’nin oyunlarına alet olmaya devam eden Sanem, Can’ın Arzu hanım ile görüşmesini engellemek için elinden geleni yapıyor. Emre ile birlik olarak yaptığı oyunlarda iyice Can’a yakınlaşacak olan Sanem sonunda Can hakkında gerçekleri öğrenecek mi?

Arzu ile Can’ın aralarında ki yakınlaşmada Sanem’i rahatsız ederken Sanem, Arzu ile Can’ın görüşmesini sabote etmek için otelde ki yangın düğmesine basar. Sanem ile Can’ın birlikte bisiklet sürdüğü ve baş başa konuştukları sahneler izleyenleri ekran başına bağlayacak gibi.

Erkenci Kuş Dizisinde Çalan şarkılar için ; Erkenci Kuş Dizisinde Çalan Şarkılar başlığına uğrayabilirsiniz.

Erkenci Kuş 3. bölümüyle 10 Temmuz Salı akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.

Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı

 

Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı
Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “Erkenci Kuş 3. Bölüm Fragmanı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir