Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı

26 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Erkenci Kuş’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş 2. bölüm fragmanı yazının devamında bulabilirsiniz.

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in olduğu Erkenci Kuş ilk bölümüyle başarılı reyting oranlarına sahip oldu. Dizi ilk bölümden Salı gününün en çok izlenen ilk 3’ü arasında yer aldı. Total ve ABC reyting gruplarında üçüncü sırada yer alırken AB Reyting grubunda ise ikinci sırada yer almayı başardı. Dizi 6’nın üzerinde reyting oranına sahip olarak güzel bir açılış yaptı.

Balo salonunda öptüğü kişinin Can olduğunu Sanem anlayabilecek mi? Can çoktan Sanem’in o kişi olduğunu 1. bölüm sonunda anladı. Sanem’in anlaması ne kadar zaman alacak? Emre’nin abisi Can’ı Sanem’e yanlış tanıtmasının ardından Sanem gerçekleri öğrenebilecek mi? Yoksa hala Emre’ye yardım etmeye devam mı edecek?

Erkenci Kuş 2. bölümüyle 3 Temmuz Salı akşamı saat 20:00’de Star TV ekranlarında!

Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Erkenci Kuş dizi jenerik müziğini merak ediyorsanız ve tam halini dinlemek isterseniz ; Erkenci Kuş Dizisinde Çalan Şarkılar başlıklı yazımızdan tam haline ulaşabilirsiniz.

Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı
Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir