Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?

Hafta içi her gün ekranlara gelen Star TV’de yayınlanan dizinin başrolleri Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy dizisinden ayrıldı mı?

Günlük olarak ekranlara gelen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve reyting rekortmeni olan Adını Sen Koy dizisinin başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı gerçek hayatta da sevgililer. Gerçek hayatta da sevgili olan Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nı Adını Sen Koy dizisinde seven hayranlarını üzecek bir haberimiz var.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?

Yeni sezonda tekrar Star TV’de ekranlara gelecek olan Adını Sen Koy dizisinin başrolleri Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrıldı. İki yıldır ekranlara gelen dizide Ömer ve Zehra karakterlerini canlandıran Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrıldıklarına dair yaptıkları açıklamalarda diziden kesin olarak ayrıldıklarını bildirdiler. Çiftin kariyer planları nedeniyle diziden ayrıldıkları ve başka projelerle görüştükleri ve başka projelerle tekrar ekranlarda olmaya devam edecekler.

Adını Sen Koy Dizisinde Ömer ve Zehra’ya Ne Olacak?

Karamel Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Adını Sen Koy’un yeni sezonunda diziye başrol oyuncularının yanı sıra diziye 3 kadın ve 3 erkek olmak üzere yeni karakter eklenerek yeni sezonda da dizi devam edecek. Yeni oyuncuların kararlaştırılıp anlaşılmasının ardından yeni sezon için dizi çekimlerine başlanılacak.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın Diziden Ayrıldığına Dair Açıklaması ;

“Herkese merhaba. İki yıl boyunca içinde yer almaktan mutluluk duyduğumuz ve çok sahiplenerek yer aldığımız ‘Adını Sen Koy’ yolculuğumuz üzülerek son bulmuştur.

Etik olarak bizlerin belli bir aşamada açıklama yapması uygun olmadığından şu an yaşadığınız üzüntü ve hayal kırıklığını anlıyor sizlerin de anlayışını bekliyoruz.

‘Adını Sen Koy’ bize çok şey kattı ve özel bir proje oldu.Bu süreçte birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz tüm oyuncu arkadaşlarımıza,teknik ekibe ve yapıma teşekkür ediyoruz. Desteğini bizlerden esirgemeyen, her zaman yanımızda olduklarını hissettiğimiz siz sevgili izleyicilerimize sonsuz teşekkürler.

Sizlere veda etmiyoruz başka projelerde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın. Saygı ve sevgilerimizle.

Erkan Meriç Hazal Subaşı”

Televizyonun En Çok Konuşulan Dizileri Belli Oldu

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy Dizisinden Ayrıldı Mı?”

  1. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrıldıysa artık Adını Sen Koy’un pek tadı kalmaz diye düşünüyorum. Umarım yeni gelen karakterler bari diziyi toparlar.

  2. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy dizisinden ayrılmaları kötü olmuş. Onları birlikte izlemeyi sevmiştik ne güzel. Şimdi yeni dizilerde ayrı ayrı izlemesi zor olacak. Hazal Subaşı’nın yeni dizisinde Tolgahan Sayışman ile partner olması güzel olmuş. Erkan Meriç yeni dizisinde kimle partner olacak acaba..

  3. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yeni dizilerini merakla bekliyorum. Umarım yeni dizisinde güzel bir partnerleri olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir