Enes Batur ve Başak Karahan Ayrıldı mı?

Enes Batur ve Başak Karahan Ayrıldı mı?

Youtube’da en çok abonesi olan bireysel kanala sahip olan Youtuber Enes Batur ve Başak Karahan ayrıldı mı? Youtube’da yayınladığı videolarla büyük hayran kitlesine sahip olan çiftten sonunda ilişkilerine dair açıklama geldi.

8 milyona yakın abonesi olan Enes Batur ve 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Başak Karahan ile son haftalardır hiç resim atmıyorlardı ve sosyal medya üzerinden paylaşım yapmıyorlardı. İkilinin sosyal medya üzerinden de imalı paylaşımları hayranlarının akıllarına ikili ayrıldı mı sorularını getiriyordu.

Bugün beklenen açıklama Enes Batur’dan video olarak geldi. Enes Batur bu konuyla ilgili youtube kanalında açıklama yaparken, Başak Karahan ise instagram hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Enes Batur ve Başak Karahan Ayrıldı mı?

Enes Batur ve Başak Karahan’ın yaptığı açıklamada ikili ilişkilerine son verdiklerini dile getirdi. Enes Batur’un “Bitti” diyerek yayınladığı açıklama videosunda Enes Batur’un bitkin ve üzüntülü halleri dikkatleri çekti. Videoda ki kesintiler ve gözlerinde ki ağlamaklı halleri ise hayranlarını üzdü.

Enes Batur’un hayatının konu edindiği filmde Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminde de ikili sevgiliyi oynamıştı.

Enes Batur’un Ayrılık Açıklaması

Enes Batur’un hayatını anlatan filminde çalan şarkıları merak ediyorsanız eğer; Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Filminde Çalan Şarkılar

Enes Batur ve Başak Karahan Ayrıldı mı?
Enes Batur ve Başak Karahan Ayrıldı mı?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Enes Batur ve Başak Karahan Ayrıldı mı?”

  1. Enes ve Başak umarım barışırlar. Enes Batur ve Başak Karahan Neden Ayrıldı ayrıldılar tam olarak bilen var mı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir