Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Fragmanı Yayınlandı

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Fragmanı

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Fragmanı yayınlandı. Youtube Türkiye’nin en çok abonesi olan Enes Batur’un yakın zamanda beyaz perdeye gelecek olan filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminin fragmanı yayınlandı.

Enes Batur’un başrollerinde yer aldığı filmde Enes Batur’un hikayesinden yola çıkarak Enes Batur’un hayatı anlatıldı. 18 Ocak’ta Enes Batur: Hayal Mi Gerçek Mi? filmi vizyona girecek.

Enes Batur’un yakın zamanda vizyona girecek olan filminde bir çok youtuber kamera karşısına geçti. Sadece youtuberlardan oluşmuyor. Filmde bir çok başarılı oyuncu da yer alıyor. Filmde yer alan oyuncular ise Bekir Aksoy, Ceyda Düvenci, Kerem Fırtına ve Dila Danışman filmde yer alan isimler arasında.

Ayrıca Show Tv ekranlarında yayınlanan Çocuktan Al Haberi programında yer alan daha öncesinde internette yer alan videoları ile ünlenen Çitos Efe’de filmde yer alıyor.

Enes Batur’un filminde hangi youtuberlar var?

Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? filminde yer alan youtuberlar; Fatih Yasin , Atakan Özyurt , Bilal Hancı , Baturay Anar , Reynmen (Yusuf Aktaş) , Başak Karahan , Kaya Giray , Çağla Demirel , Berk Muhammet Sezgin , Lord Of Murat , Uras Benlioğlu , Duru Önver ve Emrecan Önal gibi Youtube Türkiye’nin önemli youtuberlarıda filmde yer alan isimler arasında.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Fragmanı

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Film Afişi

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Film Afişi
Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Film Afişi

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir