Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Filminde Çalan Şarkılar

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Filminde Çalan Şarkılar

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi bu sıralar vizyonda büyük bir başarı gösteriyor. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminde çalan şarkılar da bir çok kişi tarafından merak ediliyor.

Youtube’da en çok aboneye sahip olan kişisel kanalı Enes Batur şu sıralar kendi hikayesinin anlatıldığı sinema filmiyle beyazperdede yer alıyor. Enes Batur’un dışında bir çok youtuber ve sosyal medya fenomeninin de yer aldığı  sinema filmi ilk hafta sonunda büyük bir çıkış yaparak yılın en iyi açılış yapan 2. Türk filmi oldu. İlk haftasında olan sinema filminin daha da çok izlenilmesi bekleniyor.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Filminde Çalan Şarkılar

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filmine özel Enes Batur tarafından yapılan diss şarkısı filmin en çok ilgi gören şarkılarından biri. Enes Batur’un kendi youtube kanalında da yayınlanan şarkı 6 milyon izlenmeyi geçmek üzere. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminde çalan diss şarkısı Sen Yerinde Dur – Kötü Enes Batur Diss Şarkısı olarak yer alıyor.

SEN YERİNDE DUR (Hayal Mi Gerçek Mi Film) – Kötü Enes Batur Diss Şarkısı

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminde çalan diğer bir şarkıda yine hem filmin tanıtım fragmanında yayınlanan Burak King – Yanıyoruz şarkısı. Burak King Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminin galasında da yer almıştı.

Burak King – Yanıyoruz

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi Filminde Çalan Şarkılar”

  1. Enes Batur Hayal Mi Gerçek mi filminde çalan şarkıları arıyordum paylaştığınız için teşekkürler. Burda yer almayan diğer bir şarkıda Enes Batur’un 2. kanalında yer alıyor haberiniz olsun.

  2. Enes Batur Hayal Mi Gerçek mi filmi ne zaman internette yayınlanır. Yada internetten izleyebileceğim bir site önerecek olan var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir