Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır?

elcin-sangu-makyaji

Elçin Sangu makyajı nasıl yapılır? Yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip.

Yer aldığı dizide büyük bir hayran kitlesine sahip olan Elçin Sangu’nun hayran kitlesi Elçin Sangu’yu yakından takip ediyor.

Elçin Sangu’nun her yaptığı hayranları tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Elçin Sangu’nun giyim tarzı, Elçin Sangu’nun saç rengi, Elçin Sangu’nun makyajı hayranlarının yakın takibinde.

2015 yılında ekranlara gelen Kiralık Aşk dizisinde başarıyla canlandırdığı Defne Topal karakteri bir çok kesimden büyük övgü aldı. Bu rol ile sayısız ödül alan Elçin Sangu bu senenin sonlarına doğru Kiralık Aşk dizisinde ki partneri Barış Arduç ile Yanımda Kal filmiyle bu sefer de beyaz perdeye gelecekler.

Yeni sezonun ikinci yarısına doğru da Kanal D ekranlarında yeni bir diziyle ekranlara gelecek olan Elçin Sangu’nun hayranları yeni dizisini sabırsızlıkla bekliyor.

Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır?

Ünlü makyöz Hamiyet Akpınar’ın kendi youtube kanalı üzerinden ünlülerin makyajlarını yapıp kanalında yayınlamaya devam ediyor. Elçin Sangu’nun yer aldığı İstanbul Life çekimlerinde yaptığı makyajı kayda alan Hamiyet Akpınar bu videoyu youtube kanalına ekledi. Elçin Sangu makyajı kanal da büyük ilgi gördü. Elçin Sangu’nun makyajı 3 milyon izlenmeya ulaştı. Büyük bir ilgi gören makyaj videosunda kullanılan malzemeler videonun açıklama kısmında yer alıyor.

Elçin Sangu’nun makyajsız hali de büyük ilgi gördü. Elçin Sangu’nun makyajsız doğal hali de çok güzel.

Elçin SANGU İstanbul Life Makyajı

Elçin Sangu makyajı videosunun tamamanını Hamiyet Akpınar’ın youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. Elçin Sangu makyaj videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır?”

  1. Elçin Sangu makyajı çok güzel. Gerek saç rengi gerek oyunculuğu mükemmel. Yeni dizisi umarım biran önce başlar.

  2. Elçin Sangu’nun makyajı çok hoşuma gidiyor ya videonun hepsini baştan sona izledim.

  3. Elçin Sangu’nun saç rengini çok beğeniyorum. Eğer bu rengi boya ile yapmak istersek hangi renk boya ve hangi markayı tercih etmeliyiz? Bu konuda bir fikri olan var mı? Elçin Sangu makyajı da çok güzel oldu bu arada. En kısa zamanda deneyeceğim teşekkürler.

  4. Elçin Sangu’nun makyajsız hali de çok güzel değil mi? Çilleri yüzüne ayrı bir güzellik katmış bence. Elçin Sangu’nun makyajindan ziyade Elçin Sangu’nun saç rengini çok merak ediyorum. Bunu boya olarak almaya kalkışsak hangi rengi almamız lazım tam bu rengi tutturmak için?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir