Dynasty Dizisi Hakkında Bilgiler

Dynasty Dizisi Hakkında Bilgiler

Dynasty dizisi hakkında bilmeniz gerekenleri, dizi hakkında bilgiler ve son haberleri bu başlık altında toparladık. Amerika da The CW kanalında yayınlanan diziyi ülkemizde Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Gossip Girl, The O.C, Hart of Dixie gibi başarılı işlerde imzası bulunan Josh Scwartz’ın yapımcılığını ve senaristliğini arasında yer aldığı dizinin ayrıca Sallie Patrick, Stephanie Savage da yapımcıları ve senaryo ekibi arasında yer alıyor. Dynasty dizisi aynı adla daha önce ekrana gelmiş Dynasty dizisinin 2017 yılına uyarlanmış hali.

Dynasty Dizisi Oyuncuları

Dynasty dizisinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show, Alan Dale, James Mackay, Rafael De La Fuente, Sam Adegoke, Robert Christopher Rilay yer alıyor.

Dynasty Dizisi Afişleri
Dynasty Dizisi Afişleri

Amerika’da The CW kanalında yayınlanan dizi Netflix üzerinden de izlenebilir durumda. Dynasty şimdiden tam sezon onayını aldı Netflix ile yapılan anlaşmasından dolayı. Dizinin ilk sezonu 22 bölüm olarak yer alacak. The CW kanalının 2. sezon onayı vermesi halinde dizi devam edecek. Şuan için 2. sezon hakkında net bir bilgi gelmedi.

Dynasty Konusu

Kurnaz ve güzel Fallon Carrington, babasının küresel enerji şirketinde çalışmayı düşünmektedir. Babası Blake Carrington, Fallon ve kardeşi Steven’i Atlanta’ya çağırır. Fallon bu toplanmanın kendisine verilecek bir terfi ile ilgili olduğunu düşünmektedir. Bu toplanmanın terfi ile alakalı değilde yeni üvey anneleri Cristal ile tanıştırılmaları ile alakalı olduğunu öğrenince şok olur.

Cristal’da Fallon kadar kurnaz ve neredeyse onun kadar genç bir kadındır. Fallon, Cristal’ın sıradan bir para avcısı değil de hırslı, prensip sahibi ve Carrington Atlantic’de reklamcılık konusunda oldukça bilgili olduğunu ve babasını da gerçekten sevdiğini kısa sürede fark edecektir.

Dynasty Tanıtım Fragmanı

Dynasty’nin yayınlanan bir çok tanıtımı mevcut. Dynasty tanıtım fragmanı izleyerek dizi hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Gossip Girl ve The O.C tarzında zenginlerin çokça yer aldığı yabancı dizileri seviyorsanız eğer bu diziye de göz atabilirsiniz. Bu içerikte Dünyanın En Zengin Ünlüleri Kimler ? sizin ilginizi çekebilir.

Dynasty Dizi Müziği

Dizinin açılışında yer alan müziği The Cw kanalı youtube kanalı üzerinde kısa bir videoda nasıl yapıldığını yayınlamış. Dizinin müziğini merak edenler için; 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

8 Comments on “Dynasty Dizisi Hakkında Bilgiler”

  1. Dynasty dizisine başladım ben çok beğendim. Josh’un yaptığı diğer dizileri de büyük bir beğeniyle izlemiştim. Gossip Girl tarzı dizi sevenler için Dynasty çok güzel bir dizi o kıvamda bir dizi. Fallon karakteri Blair karakteriyle benzerlikleri var karakter özellikleri bakımından. Dynasty umarım 2. sezon onayıda alır.

  2. Dynasty konusu olarak çok sevdiğim dizi tipi, zengin aile ve bol entirika. Bu tarz dizileri izlemeyi seviyorum. Yapımcının The O.C ve Gossip Girl dizileri de böyleydi. Bu da o tarzın biraz daha üst yaş gruplarına hitap eden bir dizi olmuş. Umarım Dynasty ikinci sezon onayını alır.

  3. Dynasty dizisine yeni başladım henüz 3. bölümdeyim çok beğendim. Bol entrikalı zengin dizisi sevenler için çok güzel bir dizi. Fallon karakteri favorim oldu.

  4. Dynasty dizisine bu tanıtımdan sonra başladım. Dizi çok güzel 2. sezon onayı almasına da çok sevindim. Umarım 2. sezondan sonra bir 3. sezonu da olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir