Dynasty 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dynasty 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’de yayınlanan Dynasty 3. sezon ne zaman başlayacağını merak edenler için bu yazımızda Dynasty 3. sezon başlama tarihini bulabilirler. Geçtiğimiz günlerde 2. sezon finali yapan Dynasty dizisinin sezon finalinden sonra herkes 3. sezonu merak eder halde.

Dynasty 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The CW ekranlarında ve eş zamanlı olarak Netflix’de yayınlanan Dynasty dizisi bu sene ekranlara 3. sezonuyla gelecek. Dynasty dizisinin 3. sezon başlama tarihi belli oldu. Dynasty 3. sezon başlama tarihi 11 Ekim Cuma 2019 olarak belirlendi.

Dynasty ve Charmed dizisinin başlama tarihleri The CW ve Dynasty’nin sosyal medya hesaplarında birlikte açıklandı.

“Cadılar ve ünlülerin yaşam tarzları. Charmed ve Dynasty 11 Ekim Cuma The CW’ye dönüyor” diyerek Dynasty dizisinin 3. sezon başlama tarihi sosyal medya hesaplarında duyuruldu.

Dynasty 3. Sezon Ne Zaman?

Dynasty 3. sezonun kaç bölümden oluşacağı henüz netlik kazanmadı. Dizinin 2. sezonu büyük merak uyandıran bir yerde son bulmuş. Bütün sırlar gün yüzüne çıkma olasılığıyla karşı karşıya gelmişti. Liam’ın başını vurarak havuza düşmesi ise Liam karakterini canlandıran Adam Huber’in dizinin 3. sezonunda olmayacak mı sorularını akıllara getirdi.

Dynasty 3. sezon ne zaman diye merak edenler için 11 Ekim 2019 Cuma günü netflix ve internet üzerinden Dynasty’nin 3. sezon ilk bölümünü izleyebilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir