Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The CW kanalında ve Netflix’de yayınlanan Dynasty dizisinin 2. sezonu hakkında merak edilenler ve Dynasty 2. Sezon Ne Zaman başlayacak diye merak edilenleri bu konuda bulabilirsiniz.

Dynasty 2. Sezon Onayı Aldı mı ?

The CW kanalı Nisan ayının başlarında hangi dizilerin devam edip hangi dizilerinin ise final yapacağına dair bir liste yayınladı. Devam edecek dizilerde Dynasty dizisinin adı da yer alıyor. Dynasty 2. sezonu olacak.  Dynasty’nin 2. sezon onayı almasında Netflix’de de yayınlanıyor olmasının büyük bir etkisi var.

Dynasty, The CW kanalında yayınlandığı akşamlar ortalama reyting oranları 0.1 ve 0.2 arasında orana sahip reytinglerde.  Dynasty’nin 1. sezonunun bitmesine daha 2 bölüm daha var.  Dynasty’nin 1. sezon finali tarihi Netflix’de 05.05.2018 olarak duyuruldu.

Dynasty 2. Sezon Ne Zaman ?

Dynasty’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan en son bilgiye göre dizi yeni sezonda sonbahar aylarında The CW kanalında yayınlanacak. Kanal tarafından net bir tarih henüz verilmedi. 2018’in son aylarına doğru Dynasty’nin 2. sezonu ekranlara gelecek.

Dynasty 2. sezon için henüz net bir tarih açıklaması The CW kanalından gelmedi. Dynasty 2. sezonunun 2019 yılında The CW kanalında yayınlanması ve aynı zamanda yine 1. sezonda olduğu gibi eş zamanlı Netflix’de yayınlanması bekleniyor.

Dynasty dizisi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız;  Dynasty Dizisi Hakkında Bilgiler yazımızı kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Dynasty 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

  1. Dynasty 2. sezon onaylanmasına çok sevindim. Dizi çok güzel ilerliyor. Umarım Liam 2. sezonda geri döner.

  2. Dynasty 2. sezon ne zaman başlayacak tam olarak? Birde Dynasty 2. sezonda Netflix üzerinde yayınlanacak mı?

  3. Dynasty 2. sezon ne zaman başlayacak tam olarak. Dizinin 1. sezonu çok heyecanlı bir yerde bitti. Umarım yeni sezonda kadroda eksiklikler olarak başlamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir