Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Sevgilileri

dolunay-dizisi-oyunculari-ve-sevgilileri
Bu yaz Star Tv ekranlarında başlayan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Dolunay dizisi yeni sezonda da ekranlara gelmeye devam edecek.

Dolunay dizisinin başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel paylaşıyor. Salı akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi büyük bir başarı elde ederek yazın en iyi işlerinden biri oldu. Başarılı reyting sonuçlarıyla yeni sezonda da ekranlara olmaya devam edecek.

Dolunay dizisinin oyuncularının kimlerle sevgili oldukları hayranlar tarafından merak ediliyor. Bir çok kişi Özge Gürel’in sevgilisini tanısa da sevgili olduklarını bilmiyor.

Dolunay dizisinin başrol oyuncularıyla başlayalım.

Özge Gürel: Daha önce Medcezir, Kiraz Mevsimi, Yıldızlar Şahidim dizilerinde rol alan Özge Gürel daha önce rol aldığı bir dizide partner olarak yer aldığı oyuncu arkadaşı Serkan Çayoğlu ile sevgili. Kiraz Mevsimi dizisinde başrolleri paylaşan ikili dizi zamanında başlayan arkadaşları dizi bittikten sonrada devam ediyor. Özge Gürel sevgilisi Serkan Çayoğlu ile görüntülenmekten çekinmiyor.

ozge-gurel-sevgilisi

Can Yaman: Can Yaman’ın sevgilisini Meryem dizisini izleyenler bilir. Can Yaman, Meryem dizisinde rol alan Bestemsu Özdemir ile birlikte. Can Yaman yine Meryem dizisinde rol alan Açelya Topaloğlu ile Fox Tv ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde başrolleri paylaşmıştı. İkili bu dizi zamanında kısa bir birliktelik yaşadı.

can-yaman-sevgilisi

Hakan Kurtaş: Dizide canlandırdığı Deniz karakteriyle bazı kimselerin antipatisini kazansa da Hakan Kurtaş’ın büyük bir hayran kitlesi var. Hakan Kurtaş, Beril Kayar ile birlikte.

dolunay-fatos-sevgilisi-kim

Öznur Seçeler: Fatoş karakterini canlandıran Öznur Serçeler’in sevgilisi ise Yiğit Güven.

İlayda Akdoğan: Asuman karakterini canlandıran İlayda Akdoğan Oğuzhan Evşen ile sevgili.

 

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

8 Comments on “Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Sevgilileri”

  1. Özge Gürel ve sevgilisi Serkan Çayoğlu çok yakışıyor. Can Yaman’ı da Açelya ile çok yakıştırıyorum İnadına Aşk dizisini izledikten beri.

  2. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in sevgili olmasına çok seviniyorum. Özellikle Kiraz Mevsimi dizisinden beri onları çok yakıştırıyorum. Umarım evlenirler en kısa sürede.

  3. Dolunay dizisinin oyuncuları ve sevgililerini görünce çok şaşırdım. Özge Gürel’in Serkan Çayoğlu ile gerçekte sevgili olduklarını bilmiyordum.

  4. Özge Gürel’in sevgilisi Kiraz Mevsimi dizisinde ki rol arkadaşı Serkan Çayoğlu’ymuş. Öğrenince çok şaşırdım. Kiraz Mevsimi dizisinde çok yakıştırırdım. Öğrenince çok sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir