Dolunay 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dolunay 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dolunay 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv’de Pazar akşamları ekrana gelen Dolunay dizisi bu hafta ekrana 23. bölümüyle gelecek.

Dolunay dizisinin başrollerinde sevilen oyuncular Özge Gürel ve Can Yaman yer alıyor. Dolunay dizisinde geçtiğimiz hafta sonunda Nazlı ve Ferit birbirlerine karşı olan duygularını itiraf etmişlerdi ve artık sahte olan evlilikleri gerçek olmuştu. Dolunay’ın 23. bölüm fragmanında yer alan sahnelere bakılırsa Nazlı ve Ferit arasında ki bu mutluluk kısa süreceğe benziyor.

Asuman’a yapılan oyun bu bölümde Hakan tarafından Nazlı’ya karşı bir tehdit malzemesi olarak kullanılıp Ferit ile boşanması konusunda Nazlı zor durumda kalacağa benziyor. Nazlı’nın bu konuyu Ferit’ten saklaması halinde Nazlı ve Ferit arasında yeniden bir sorun ortaya çıkacak gibi.

Dolunay 23. Bölüm Fragmanı

Bu hafta medyada yer alan Özge Gürel’in Börü dizisinde yer alacağı haberler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda ki haberden konunun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Özge Gürel Dolunay Dizisinden Ayrıldı mı?

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Dolunay 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı”

  1. Dolunay 23. bölüm fragmanı yine beni hayal kırıklığına uğrattı. Tam Nazlı ve Ferit artık mutlu olacak derken yine mutlu olamadan önüne engeller koymaya başladı sağolsun senaristler bari 1 bölüm daha sürseydi.

  2. Hakan’ın oyunları Nazlı ve Ferit’i ayıracak gibi duruyor. Dolunay 23. bölüm 2. fragmanında Nazlı’nın Ferit’e karşı olan soğuk davranışları bunu gösteriyor.

  3. Dolunay 23. bölüm fragmanının başları çok güzel giderken sondaki Hakan ve Nazlı sahnesi hiç olmamış. Dolunay 23. bölüm 2. fragmanı daha güzel olur diye beklerken onda da yine pek iç açıcı sahneler yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir