Dolunay 16. Bölümde Çalan Şarkılar

dolunay 16. bölümde çalan şarkılar

Dolunay 16. Bölümde Çalan Şarkılar listesini sizin için derledik. Salı akşamları Star TV’de ekranlara gelen Dolunay bu hafta 16. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı Dolunay’da bu hafta 16. bölüm ekranlara geldi. Dolunay 16. bölümde çalan şarkılar çok beğenildi. Dolunay bu hafta ekrana gelen 16. bölümden sonra gün değişikliğine giderek yeni gününde ekranlara gelecek. Dizinin yeni günü hakkında Star Tv tarafından henüz net bir açıklama yapılmadı.

Dolunay dizi oyuncularının gerçek hayatta kimlerle sevgili olduklarını öğrenmek istiyorsanız eğer Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Sevgilileri içeriğinden bilgi edinebilirsiniz.

Dolunay 16. Bölümde Çalan Şarkılar Listesi

Dolunay düğün sahnesinde Nazlı’nın gelinlikle merdivenlerde indiğinde çalan şarkı Sezen Aksu – Kaçın Kurası şarkısı. Dolunay Nazlı ve Ferit düğün sahnelerinde çalan şarkı Sezen Aksu’ya ait.

Dolunay 21. Bölümde Çalan Şarkılar

Nazlı ve Ferit’in düğün sahnelerinden sonra Deniz’in Nazlı’yı düşündüğü sahnelerde ise Müslüm Gürses – Nilüfer şarkısı çaldı.

Dolunay dizisinde yer alan sahneleri ve şarkılı olan sahneleri Dolunay’ın youtube kanalından izleyebilirsiniz. Dolunay dizisi resmi youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir