Dolunay 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

dolunay-15-bolum-fragmani

Dolunay 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisi bu hafta 15. bölümüyle gelecek.

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel‘in yer aldığı Dolunay dizisinin 14. bölüm sonunda Ferit Nazlı’ya kendisiyle evlenmesini istemiş bölüm orada son bulmuştu. Nazlı’nın Ferit’e vereceği cevap ne olacak? Deniz’in hisseler karşısında Bulut’un vesayeti teklifine verdiği yanıt ise herkesi şaşırtacak!

Dolunay 15. Bölüm Fragmanı

Dolunay 15. bölüm fragmanında dikkat çeken kısımlar arasında Ferit ve Nazlı’nın evlilik planları yapmaya başlaması. Nazlı Ferit’in teklifini kabul ediyor gibi. Ferit ve Nazlı bu evliliğin gerçek görünmesi için planlar yapmaya başlıyor. Nasıl evlilik teklifi ettiğini ve nasıl barıştıklarına dair planlar kurarken Nazlı ve Ferit daha da yakınlaşıyor. Ferit’in Nazlı’ya evlenme teklifi etmesi ise fragmanın diğer dikkat çeken sahneleri arasında.

Dolunay ilgili bu gönderi de ilginizi çekebilir ;  Dolunay Dizisi Oyuncuları ve Sevgilileri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Dolunay 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı”

  1. Ferit ve Nazlı sonunda yalandan da olsa evlenecek. Zaten evlendikten sonra Ferit onu her türlü affeder diye tahmin ediyorum. Umarım en kısa zamanda Dolunay 15. bölüm 2. fragman da çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir