Dolunay 13. Bölümde Neler Olacak?

dolunay-13-bolumde-neler-olacak

Dolunay 13. bölümde neler olacak? Salı günlerinin en çok izlenen dizileri arasında olan Dolunay 13. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Dolunay bu hafta 13. bölümüyle ekranlarda olacak. Dolunay 13. bölüm özeti ve Dolunay 13. bölüm resimleri yayınlandı.

Dolunay 12. bölüm sonunda Ferit sonunda Nazlı hakkında ki gerçekleri öğrenmişti. Yeni bölümde gerçekleri öğrenen Ferit neler yapacak?

Dolunay 13. Bölümde Neler Olacak?

Dolunay 13. Bölüm Özeti

Nazlı’nın sırrını öğrenen Ferit bu sır karşısında yıkılır. Nazlı’nın ise korktuğu başına gelmiştir. Nazlı hakkında öğrendiklerinden sonra Ferit Nazlı’yla yaşadıklarını ve Nazlıya karşı olan duygularını tekrar gözden geçirir. Nazlı ise köşe bucak kaçtığı Ferit’in yanında olmak istediği zamanlar da ise yine ondan uzak durmak zorundadır.

Gerçeklerin ortaya çıkmasından sonra Nazlı ve Ferit için aşklarını ve güvenlerini sınayacakları bir test olacaktır. Öte yandan Deniz, Nazlı’ya karşı beslediği aşk için yaptıklarını tekrar gözden geçirir. Demet, Ferit ve Nazlı’nın ayrılmasına ne kadar mutlu olsa da kontrolü dışında gelişen bu olaylar onun için yeni problemler oluşmasına neden olacak.

Dolunay yeni bölümleriyle Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Dolunay 13. bölümüyle yarın akşam saat 20:00’de Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dolunay 13. bölüm resimlerini yazının devamında bulabilirsiniz. Dolunay 13. bölüm fragmanını izlemeyenler buradan izleyebilirler.

Dolunay 13. Bölüm Resimleri

dolunay-13-bolum-resimleri (5)
Dolunay 13. Bölüm Resimleri
dolunay-13-bolum-resimleri (4)
Dolunay 13. Bölüm Resimleri
dolunay-13-bolum-resimleri (3)
Dolunay 13. Bölüm Resimleri
dolunay-13-bolum-resimleri (2)
Dolunay 13. Bölüm Resimleri
dolunay-13-bolum-resimleri (1)
Dolunay 13. Bölüm Resimleri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Dolunay 13. Bölümde Neler Olacak?”

  1. Dolunay 13. bölümde neler olacak diye çok merak ediyordum. Dolunay 13. bölüm özetini paylaşmanız çok iyi olmuş. Dolunay 13. bölüm resimlerinde Nazlı ve Ferit’i yan yana görmek güzel oldu.

  2. Dolunay 13. bölümde neler olacak diye merak ediyordum. Nazlı ve Ferit 14. bölümde barışacak mı peki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir