Dolunay 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

dolunay-12-bolum-fragmani

Dolunay 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dolunay yeni bölüm fragmanında dizi sevenleri sevindirecek sahneler var.

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı Dolunay bu hafta 12. bölümüyle ekranlara gelecek. 12. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizi Dolunay 12. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dolunay yeni bölüm fragmanında Nazlı ve Ferit’in yakınlaşma sahnesi Nazlı&Ferit çiftini destekleyenleri sevindirdi.

Dolunay 12. bölüm fragmanında dikkat çeken sahneler;

Alya’nın Nazlı hakkında söylediklerine inanamayan Deniz, Alya’yı yalan söylemekle itham eder. Nazlı ile yüzleşmesini söyledikten sonra içine şüphe düşen Deniz bu konu hakkında konuşmak için Nazlı’nın yanında gider.

Ferit’in Nazlı’nın yeni ortağı olması en çok Nazlı’yı şaşırtır. Nazlı bu durumdan memnun olmasa gibi gözüksede içten içe mutludur.Restaurant için sık sık bir araya gelmek durumunda kalan Ferit’in Nazlı’ya bir teklifi vardır. Nazlı ve FErit kendi aralarında sözlü bir anlaşma yaparlar. Birbirlerini kırmamaları, cevaplarını alamayacakları sorular sormamaları ve her şeyin geride kalması konuda anlaşan Nazlı ve Ferit arasında yakınlaşma meydana geliyor. Restaurant da baş başa kalan ikili birbirlerine sarılması en çok dizinin hayranlarına sevindirdi. Bundan sonra Nazlı ve Ferit sevgili olur mu bilmem ama bu durumu gören Deniz’in bildiklerini Ferit’e anlanması an meselesi gibi görünüyor.

Dolunay 12. Bölüm Fragmanı

Dolunay 12. bölümüyle 19 Eylül Salı akşamı saat 20:00’de Star TV ekranlarında.

Dolunay 12. bölüm fragmanını nasıl buldunuz? Sizce Dolunay 12. bölüm 2. fragmanında bizi neler bekliyor?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Dolunay 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı”

  1. Dolunay 12. Bölum fragmanı heyecanla beklediğim 2 3 sahnesi ile yine beni heyecanlandırmayı başardı.Samimi ve aile dizilerine her zaman bayılıyorum.Paylaşım için teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir