Dolunay 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

dolunay-12-bolum-2-fragmani

Dolunay 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Salı akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında olan Dolunay bu hafta 12. bölümüyle ekranlara gelecek.

Dolunay 12. bölüme ait 2. fragman yayınlandı. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Dolunay dizisinde yine heyecan dolu bir bölüm ekranlara gelecek. Yarın akşam 12. bölümüyle gelecek olan dizinin 12. bölüm 2. fragmanında yine bol bol olaylar var. İlk fragmanın aksine daha entrika dolu olan fragmandan dikkat çeken sahneler;

Nazlı ve Ferit’in magazinde fotoğrafları yayınlanır. Ferit Aslan sevgilisine restoran açıyor diye haberlere düşen Nazlı ve Ferit’in bu durumunu Nazlı’nın babası öğrenir ve Nazlı’yı Ferit konusunda sorguya alır. Ferit hakkında Nazlı ile babası konuşurken Ferit bu sırada Nazlı’lara gelir. Ferit kendini nasıl tanıştıracak. Alya, Deniz’e ablası Demet hakkında gerçekleri söyler.

Nazlı ve Ferit arasında başlayan bu yakınlaşma gazete haberinden sonra sekteye uğrayacak mı? Nazlı’nın babası Ferit ve Nazlı’nın görüşmesini engelleyecek mi? Bütün bu soruların cevabı Dolunay 12. bölümde yanıt bulacak.

Dolunay 12. Bölüm 2. Fragmanı

Dolunay 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandıktan sonra yayınlanan 12. bölüm önizleme sahnesi ne zaman yayınlanacak? Yarın yeni rakipleriyle ekrana çıkacak olan Dolunay ne kadar izlenecek?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir