Dolunay 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

dolunay-11-bolum-2-fragmani

Dolunay 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dolunay 11. bölüm 2. fragmanında Nazlı ve Ferit’in birbirlerinden uzak duramamaları dikkatleri çekiyor.

Dolunay dizisinin başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel paylaşıyor. Bu yazın en başarılı projelerinden olan Dolunay bu hafta ekranlara 11. bölümüyle gelecek.

Dolunay 11. bölüm fragmanlarında ortak nokta Ferit ve Nazlı’nın sık sık vakit geçirmeye devam etmeleri.

Dolunay 11. bölüm 2. fragmanında dikkat çeken sahneler; Nazlı, Ferit’e son kez yemek yaparken, Ferit’de Nazlı için piyona başına geçiyor. Hakan bu sefer kendine yardım için Alya’nın peşine düşüyor. Alya Hakan’ın yardımını kabul edecek mi ne dersiniz?

dolunay-11-bolum-2-tanitimi
Dolunay 11. Bölüm 2. Fragmanı

Birlikte vakit geçiren Ferit ve Nazlı birlikte bilardo oynuyorlar. Nazlı ve Ferit arasında ki sırlar ortaya çıkacak mı? Nazlı’nın Ferit’ten kaçamadığını söylemesi üzerine Ferit’in bana karşı her zaman dürüst Nazlı’nın cevabı ne olacak? Bu soruların cevabı Dolunay 11. bölümde yanıt bulacak.

Dolunay 11. Bölüm 2. Fragmanı

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Dolunay 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı”

  1. Denk geldiğim zaman izlediğim bir dizi bazı sahneler eğlenceli bazı yerler çok gerici inişili çıkışlı bir hayatı anlatıyor güzel tavsiye derim 🙂 Dolunay 11. bölüm 2. fragmanı yine çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir