Demet Özdemir Sevgilisi Kim?

Demet Özdemir Sevgilisi Kim?

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ünlenen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir sevgilisi kim diye merak edenler için bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çilek Kokusu, No:309 gibi dizilerle ekranlara gelen ve hayran kitlesi her geçen gün artan Demet Özdemir’in aşk hayatı ile ilgili en son gelen resimle sevgilisi kesinleşti. Bir süredir adı Seçkin Özdemir ile anılan Demet Özdemir el ele ilk kez görüntülendi.

Demet Özdemir Sevgilisi Seçkin Özdemir

Akmerkez’de ki bir mekanda yemek yiyen Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir, ortak arkadaşları sayesinde tanışmışlardı. İlk kez el ele görüntülenen çiftin soy isimleri aynı olması büyük bir tesadüf.

El ele görüntülenince Demet Özdemir’in yakında ekranlara gelecek olan Erkenci Kuş dizisi için “Çok heyecanlıyız. Ekip olarak hepimizi merakla bekliyoruz.” dedi. Seçkin Özdemir ise Eylül ayında yeni bir sinema filmi ile vizyona gireceğini söyledi.

Demet Özdemir Sevgilisi Seçkin Özdemir
Demet Özdemir Sevgilisi Seçkin Özdemir

Demet Özdemir makyajı nasıl yapılır merak ediyorsanız eğer Demet Özdemir Makyaji Nasıl Yapılır? yazımızdan videolu olarak öğrenebilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “Demet Özdemir Sevgilisi Kim?”

  1. Demet Özdemir sevgilisi Seçkin Özdemir ile çok yakışmışlar. Yusuf Çim’den sonra Demet Özdemir’in yakıştığı başka biriyle olması güzel olmuş. Özellikle ikisinin soyadlarınında Özdemir olması güzel tesadüf olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir