Demet Özdemir Makyaji Nasıl Yapılır?

demet-ozdemir-makyaji-nasil-yapilir

Demet Özdemir makyajı nasıl yapılır sorusu Demet Özdemir’in hayranları arasında büyük bir merak konusu. Demet Özdemir makyajı nasıl yapılır bu içeriğimiz de videolu şekilde sizlere sunacağız.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. İnstagram hesabında neredeyse 4 milyon takipçi sayısına ulaştı.

Demet Özdemir hayranları tarafından giyimi, tarzı, makyajı ve bir çok konuda örnek alınıyor. Bir çok hayranı onun gibi olmak için çalışıyor.

Demet Özdemir makyajı nasıl yapılır sorusunu ünlü makyöz Hamiyet Özdemir’in youtube kanalı üzerinden yayınladığı videolardan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Demet Özdemir makyajı bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Demet Özdemir’in 2016 yılında Talent Management Ajans çekimlerinde yaptığı makyajı Hamiyet Özdemir video karşısında yaptı.

Demet Özdemir yer aldığı projelerle adından sıkça söz ettiriyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir bu sıralar No:309 dizisiyle ekranlara geliyor.

Demet Özdemir ayrıca Burak Aksak’ın yazıp yönettiği Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filminde yer alıyor. Çekimleri devam eden Sen Kiminle Dans Ediyorsun’un çekimleri bittikten sonra vizyon tarihi için gün belirlenecek.

Demet Özdemir makyaj videosunda güzel oyuncunun makyajsız halide dikkatleri üzerine çekiyor. Demet Özdemir makyajsız hali hayranları tarafından büyük beğeni aldı. Güzel oyuncunun her hali güzel yorumlarınla bulunuldu.

Demet Özdemir Makyaji Nasıl Yapılır?

Demet Özdemir makyajı‘nın yer aldığı videoları Hamiyet Akpınar’ın youtube kanalından detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Demet Özdemir makyajının nasıl yapılacağını gösteren videolardan bir tanesi;

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Demet Özdemir Makyaji Nasıl Yapılır?”

  1. Demet Özdemir çok güzel bir kadın. Özellikle şimdiler de No:309 da ki hali daha da güzel. Demet Özdemir’in yeni saç rengine bayıldım. Demet Özdemir yeni saç rengi ne tam olarak bilen var mı?

  2. Demet Özdemir makyajı’nın başka çeşitlerini de paylaşabilir misiniz? No:309 dizisinde makyajı’ı özellikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir