Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon Ne Zaman?

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix’de yayınlanan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 2. sezonunu merak edenler için bu yazımızda güzel haberlerimiz var. Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon ne zaman? İşte dizi hakkında detaylar.

Başrollerinde Kiernan Shipka, Ross Lynch, Miranda Otto, Lucy Davis ve Chance Perdomo’nun yer aldığı Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 2. sezon onayı Netflix tarafından verildi. Ayrıca dizi hayranlarını sevindirecek diğer bir haber ise dizinin 3. ve 4. sezon onaylarını da aldı dizi.

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in sosyal medya hesaplarında yayınlanan bilgiye göre Chilling Adventures of Sabrina’nın 2. sezonu 5 Nisan 2019’da Netflix’de yayınlanacak. Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk sezonu Netflix’de 10 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin yılbaşına özel bölümü yayınlandı. Dizi bu bölümle birlikte 11 bölümden oluşuyor. Chilling Adventures of Sabrina’nın bölümleri 55-60 dakika arasında yayınlanıyor.

Salem asla kötü haber vermez 😎 Chilling Adventures of Sabrina’nın 3. ve 4. kısımları da yolda! #CAOS pic.twitter.com/j9uOYa0B5O— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) 18 Aralık 2018

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir