Cennetin Gözyaşları 2. Tanıtımı Yayınlandı!

cennetin-gozyaslari-2-tanitimi-yayinlandi
Atv ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelecek olan Cennetin Gözyaşları dizisinin 2. tanıtımı yayınlandı. Cennetin Gözyaşları yakında Atv ekranlarında başlayacak.

Başrollerinde Berk Atan ve Almila Ada ve Esra Ronabar’nın yer aldığı Cennetin Gözyaşları dizisinin yapımcılığını Süreç Film yapıyor. Cennetin Gözyaşları dizisinin yönetmenlik koltuğunda Sadullah Celen yer alıyor.

Cennetin Gözyaşları bir Kore dizisinde uyarlama olarak ekranlara gelecek. Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Güler Ökten, Zehra Yılmaz, Yusuf Akgün, Ebru Nil Aydın, Oktay Çubuk, Ebru Destan, Ali İpin, Sude Nur Yazıcı, Çiçek Acar, Süeda Çil, Sencan Güleryüz ve Hazım Körmükçü yer alıyor.

Cennetin Gözyaşları Konusu;

Bazı bağlar vardır ki hiç kopmaz. Anne ve çocuk gibi, gerçek aşk gibi, kadim dostluklar gibi. Cennetin Gözyaşları dizisinde bu kopmayan bağların kadim öyküsü ekranlara gelecek. Kopmayıp kördüğüm haline gelen bu bağların. Çünkü hiç kimse kaderinden kaçamaz.

Cennetin Gözyaşları yakında Atv’de.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

5 Comments on “Cennetin Gözyaşları 2. Tanıtımı Yayınlandı!”

  1. Berk Atan’ı Güneşin Kızları dizisinde çok beğenmiştim. Sonra yer aldığı dizi pek tutumadı. Umarım Berk Atan’ın yeni dizisi tutar.

  2. Berk Atan ve Almila Ada’yı pek yakıştıramadım. Bakalım uyumları dizide nasıl olacak. Fragmandan pek bi entrikalı bir dizi olacağı çıkıyor ama bakalım Cennetin Gözyaşları dizisi nasıl olacak.

  3. Cennettin Gözyaşları tanıtım fragmanı çok güzel olmuş. Bakalım bölümü de güzel olacak mı?

  4. Cennetin Gözyaşları fragmandan güzel bir diziye benziyor. Berk Atan’da var başrolde umarım güzel bir dizi olur.

  5. Cennetin Gözyaşları dizisi bu akşam başlayacak. Keşke Berk Atan’ın partneri Burcu Özberk olsaydı. Akşama yeni partneri ile nasıl bir uyum yakalayacak merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir