Can Kırıkları Oyuncuları ve Konusu

Can Kırıkları Oyuncuları ve Konusu

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan Can Kırıkları dizisi hakkında merak ettikleriniz. Can Kırıkları oyuncuları , Can Kırıkları konusu ve dizi hakkında bilgiler;

Can Kırıkları Oyuncuları

Can Kırıkları dizisinin başrollerinde Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit ve Seçkin Özdemir yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin, Özgür Çevik, Demir Karahan ve Ecem Özkaya’da yer alıyor.

ATV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Can Kırıkları dizisinin cast çalışmaları tamamlandı. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Yeni sezonda Atv ekranlarında olacak.

Can Kırıkları Oyuncuları
Can Kırıkları Oyuncuları – Alican Yücesoy – Hazar Motan – Özgür Çevik

Can Kırıkları Konusu

Leyla ve Zeynep adlı iki kadın polisin etkileyici hikayesini ekranlara taşıyacak olan Can Kırıkları dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci yapıyor. Dizinin yapımcılığını ise NTC Medya yapıyor.

Can Kırıkları Tanıtım Fragmanı

Can Kırıkları tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada bulabilirsiniz. 

Yeni sezonda farklı türde diziler de izlemek istiyorsanız Kanal D ekranlarında başlayacak olan Koca Koca Yalancılar dizisi hakkında da bilgi edinebilirsiniz; Koca Koca Yalancılar Oyuncuları ve Koca Koca Yalancılar Konusu

Can Kırıkları Oyuncuları ve Konusu
Can Kırıkları Oyuncuları ve Konusu

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Can Kırıkları Oyuncuları ve Konusu”

  1. Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir yanlış hatırlamıyorsam Racon dizisinde abi kardeşi canlandırmıştı. Şimdi yeni dizilerinde partner olarak izlemek güzel olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir