Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Son dönemlerin en sevilen isimlerinden olan Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi hakkında merak edilenler ve diziden ilk kareler.. Çağatay Ulusoy yeni dizisi ne zaman başlayacak? Yazının devamında Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi hakkında detayları bulabilirsiniz.

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

En son İçerde dizisiyle ekranlara gelen Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Netflix de yayınlanacak. Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olacak olan dizinin çekimlerine başlanıldı. Dizinin çekimlerinden kareler yayınlandı. Çağatay Ulusoy’un başrolü paylaşacağı bayan partneri ise Ayça Ayşin Turan oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor.

Netflix’de yayınlanacak olan dizi 10 bölüm olarak yayınlanacak. Dizi Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilecek. 10 bölümlük olarak hazırlanacak olan dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortaklarından Onur Güvenatam üstleniyor.

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi
Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu yeni dizisi Netflix’de 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak ve tüm dünyada aynı anda izlenebilir olacak. Netflix’de yayınlanacak olan diziyi izlemek için Netflix üyeliğinizin olması şart. Dizi fantastik drama türünde, dizinin yönetmenliğini Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki yer alıyor.

Çağatay Ulusoy yeni dizisinin konusu ise ; tarihte kendisine verilmiş gizli bir görev ile İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası alt üst olan Hakan’ın maceralarını anlatıyor. Dizinin başında Batı ve Doğu’nun birleştiği 15 milyonluk İstanbul’da sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktadır. Ancak şehrin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidinde olduğunu öğrendikten sonra onları durdurmaktan başka çaresi yoktur. Bu göreve henüz hazır olmasa da istemediği bir görevle karşı karşıya kalan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek midir?

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Netflix ilk Türk orijinal yapımı dizinin ismi henüz netlik kazanmadı. Dizinin kadrosunda yer alan oyuncuların hangi karakter ile dizide yer alacakları ise belli oldu.

Çağatay Ulusoy dizide İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı, Okan Yalabık dizide Hakan’ın imrendiği başarılı bir iş adamı Faysal’ı, Ayça Ayşin Turan dizide Faysal’ın şirketlerinde yönetici olarak çalışan ve aynı zamanda Hakan’ın ilgi duyduğu Leyla’yı, Hazar Ergüçlü Hakan’ın sırdaşı Zeynep’i, Mehmet Kurtuluş ise Faysal’ın sağ kolu olan Mazhar olarak dizide yer alacak.

Netflix’de yayınlanan başka dizilere de göz atmak isterseniz yabancı diziler başlığından farklı diziler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Netflix‘de yayınlanan Dynasty dizisi hakkında detaylı bilgi için buradan dizinin tanıtımına bakabilirsiniz.

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisinden Kareler
Çağatay Ulusoy Yeni Dizisinden Kareler

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

4 Comments on “Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?”

  1. Cağatay Ulusoy’un yeni dizisi Netflix’de olmasına sevindim. Netflix dizileri çok güzel oluyor. Bir de başrolde İçerde’nin meşhur Sarp’ı olunca çok güzel bir dizi ortaya çıkacağına eminim.

  2. Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinin senaryosunu yabancı dizi senaristleri yazıyormuş ortaya çok güzel bir dizi çıkar umarım. Dizinin tanıtım fragmanı ne zaman yayınlanacak bilen var mı?

  3. Çağatay Ulusoy’un yeni dizisini çok merak ediyorum. Çağatay Ulusoy’u medcezir dizisinden beri severek izliyorum. Netflix ile yaptığı dizinin de çok güzel olacağına inanıyorum umarım en kısa zamanda dizinin tanıtım fragmanı çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir