Börü Dizisinde Çalan Şarkılar

Börü Dizisinde Çalan Şarkılar

Star Tv ekranlarında başlayan Börü dizisinde çalan şarkılar diziyi izleyenler tarafından merak ediliyor. Börü dizisinde yer alan müzikleri yazının devamında bulabilirsiniz.

Star Tv’de yer alan Börü dizisinin oyuncu kadrosunda Ahu Türkpençe, Emir Benderlioğlu, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Fırat Doğruluoğlu, Ahmet Pınar, Armağan Oğuz, Can Nergis, Bedii Akın, Gürol Tonbul yer alıyor. Ayrıca dizide konuk oyuncu olarak Özge Gürel‘de yer alıyor.

Börü dizisinin yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Çağlar yapıyor. İlk bölümü ile  28 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen Börü dizisinin Çarşamba akşamı ekranlara gelen güçlü rakipleri karşısında nasıl bir reyting alacağı merak konusu.

Börü Dizisinde Çalan Şarkılar Neler?

Börü dizisi için yapılan özel şarkı Dağ filminin youtube kanallarında paylaşıldı. Börü bölümlerinde çalan şarkılar yayınlandıkça bu yazının altında yer alacak.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “Börü Dizisinde Çalan Şarkılar”

  1. Börü dizisini sabırsızlıkla bekliyorum ama Çarşamba günü olması büyük bir hata gibi görünüyor. Çarşamba günü Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz dizisi karşısında nasıl bir reyting alacak merak ediyorum. Umarım reyting kurbanı olmaz kısa dizi de olsa başarılı reyting oranlarına sahip olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir