Bizim Hikaye Dizisinde Çalan Şarkılar Neler?

Bizim Hikaye Dizisinde Çalan Şarkılar

Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelmeye devam ediyor. Bizim Hikaye dizisinde çalan şarkılar izleyenler tarafından çok beğenildi.

Perşembe akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz yer alıyor. Shameless dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye dizisi ülkemizde yayınlandığı ilk günden beri başarılı reyting sonuçları alıyor.

Bizim Hikaye Dizisinde Çalan Şarkılar

Bizim Hikaye dizisinin jenerik müziğinde çalan şarkı çok dinlenen şarkılara imza atan Çağatay Akman’ın dizi için yaptığı bir parça. Bizim Hikaye jenerik müziğinde Çağatay Akman – Bizim Hikaye şarkısı çalıyor. Çağatay Akman’ın seslendirdiği bu şarkı 90 milyonu geçen bir izlenmeye ulaştı. Çağatay Akman’ın seslendirdiği Bizim Hikaye şarkı sözlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çağatay Akman – Bizim Hikaye

Dizinin bir çok romantik ve duygusal sahnesinde çalan şarkılar ise Cihan Mürtezaoğlu’na ait. Dizinin 3. bölüm ve 11. bölümlerinde çalan şarkı ise Cihan Mürtezaoğlu – Bir Beyaz Orkide şarkısı. Bizim Hikaye dizisinde çalan Bir Beyaz Orkide şarkısı çok beğenildi.

Cihan Mürtezaoğlu – Bir Beyaz Orkide

Bizim Hikaye 12. bölümde çalan diğer bir şarkı ise yine Cihan Mürtezaoğlu’nun bir diğer şarkısı. Bizim Hikaye 12. bölümde çalan şarkı Cihan Mürtezaoğlu – Deli şarkısı.

Cihan Mürtezaoğlu – Deli

Bizim Hikaye 13. bölümde çalan bir diğer şarkı ise Emre Aydın’a ait bir şarkı. Emre Aydın – Beni Vurup Yerde Bırakma şarkısı Bizim Hikaye dizisinde çalan şarkılar arasında yer alıyor.

Emre Aydın – Beni Vurup Yerde Bırakma

Bizim Hikaye 14. bölümde ise yine Cihan Mürtezaoğlu’nun Bir Beyaz Orkide şarkısı yer aldı. Ayrıca Filiz ve Barış’ın Uludağ’da yer alan sahnelerinde ise Cem Adrian – Her Şey Seninle Güzel şarkısı çaldı

Cem Adrian – Her Şey Seninle Güzel

Çağatay Akman – Yüreğim Davacı

Bizim Hikaye’nin 22. bölümünde ilk kez çalan Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ise Yüreğim Davacı şarkısı oldu. İlk kez diziside izleyenlerle paylaşılan şarkı çok beğenildi.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “Bizim Hikaye Dizisinde Çalan Şarkılar Neler?”

  1. Bizim Hikaye dizisinde çalan şarkılar çok güzeller. Özellikle bu dizi sayesinde Cihan Mürtezaoğlu’nun şarkılarını keşfettim. Sadece dizide çalan şarkıları değil diğer şarkılarını da dinleyin tavsiye ederim. Özellikle Senin Adın Zambak şarkısı çok severek dinlediğim bir şarkı oldu.

  2. Bizim Hikaye dizisinde çalan şarkılar çok güzeller. Dizinin şarkılarını kim seçiyorsa eğer buradan ona teşekkürlerimi iletiyorum. Kendileri sayesinde çok güzel şarkılarla tanıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir