Bizim Hikaye 5. Bölümde Neler Olacak?

bizim-hikaye-5-bolumde-neler-olacak

Bizim Hikaye 5. bölümde neler olacak? Perşembe akşamları Fox TV’de en çok izlenen dizi olan Bizim Hikaye 5. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz‘in paylaştığı Bizim Hikaye dizisi bu hafta 5. bölümünde yine heyecanlı ve komik olaylar medyana gelecek. Bizim Hikaye 5. bölüm özeti ve Bizim Hikaye 5. bölüm resimleri yayınlandı.

Bizim Hikaye dizisini seviyorsanız eğer buradan yapılan oylamada Bizim Hikaye dizisine oy vererek destekleyebilirsiniz.

Fox TV Dizileri Arasında Hangisini İzliyorsunuz?

Bizim Hikaye 5. Bölümde Neler Olacak?

Bizim Hikaye 5. Bölüm Özeti

Barış’a sürpriz yapmak için çalıştığı yere giden Filiz, Barış’ın vale olmadığını öğrenmiş ve yaşadığı hayal kırıklığı ile eve dönmüştür. Artık Barış’ı görmek istememektedir. Ve bu duruma canı çok sıkkındır. Ablaların bu halini gören çocuklar ise ne olduğunu merak eder ve sorarlar. Filiz ketumdur ve bir şey söylemez.

Barış’ın ise olanlardan hiç bir haberi yoktur. Atlayıp Filiz’in yanına gelen Barış, Filiz’in ağır tepkisiyle karşı karşıya kalır. Filiz’in kendisini affetmeyeceğini ona yalan söylediği için, Filiz’le barışmak için çok uğraşır. Hatta bu duruma Kiraz’da dahil olur ve ablasını mutlu görmek için ara buluculuk yaparak onları buluşturur. Ancak yalan Filiz’in kolayca affedebileceği bir durum değildir. Yalandan ve yalan söyleyenlerden nefret etmektedir annesi yüzünden.

Barış kendini Filiz’e affetirmek ve onu geri kazanabilmek için yaptığı işi bırakmaya karar verir ancak ortağı Cenk bu duruma bozulur ve Barış’ı zora sokacak bir işe dahi kalkışmıştır.

Tufan’ın Tülay’a söylediği yalanlar altında ezilmesi artık onunda da Tülay’a gerçekleri söylemesinin zamanı gelmiştir ama bir türlü gerçekleri söylemeyi beceremez. Sonun da mecbur kalır ve söyler Tülay bu duruma çok şaşıracaktır.

Fikri her zaman ki gibi kolaydan para kazanmanın yollarını aramaktadır. Sonunda kurnazca bir yol bulur ancak işler umduğu gibi gitmez. Üstelik bir de ölüm korkusuna tutulur. İmama koşan Fikri’ye imamın ölmeden önce evlatlarının hayır duasını almasını söylemesi ise Fikri için hiç kolay olmayacaktır. Eve dönen Fikri ise çocuklarıyla ilgilenmeye koyulur. Ancak Fikret ve Kiraz’ın için bu ilginin sonu pek iyi olmayacaktır.

Firki’nin evdeki varlığına alışan Şeyma ise Fikri’nin yokluğunda depresyona girer ve onu teselli etmek ise kızı Müjde’ye düşer.

Bu sırada Hikmet’in markette şahit olduğu Asım’ın Esra’ya karşı şiddet uyguladığını şahit olması ise onu çok sinirlendirecek ve Esra’ya daha çok destek olmak istemesine neden olacaktır.

Fikret için ise okulda işler yolunda değildir. Öğretmen yine anne ve babasını okula çağırmıştır. Fikret yine zor durumdadır.

Rahmet, Müjde’nin tavsiyesiyle eski bir arkadaşının sınavına girmeye karar verir. Bu arkadaşın Müjde’nin eski sevgilisi olduğunu öğrendiğinde ise işlerin rengi değişecektir.

Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri

bizim-hikaye-5-bolum-resimleri
Bizim Hikaye 5. Bölümde Neler Olacak?
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (9)
Bizim Hikaye 5. Bölümde Neler Olacak?
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (8)
Bizim Hikaye 5. Bölümde Neler Olacak?
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (7)
Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (5)
Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (4)
Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (2)
Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (3)
Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri
bizim-hikaye-5-bolum-resimleri (1)
Bizim Hikaye 5. Bölüm Resimleri

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir