Bizim Hikaye 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

bizim-hikaye-2-bolum-fragmani

Bizim Hikaye 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv’de geçtiğimiz hafta başlayan Bizim Hikaye 2. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz’in yer aldığı Bizim Hikaye ilk bölümünün ardından büyük bir beğeni aldı. Dizi sosyal medya üzerinden en çok konuşulan diziler arasında birinci sırada yer alıyor. Shameless dizisinden uyarlama olarak ekranlara gelen dizinin ilk bölümünde karakterler ve kardeşler arasında ki ilişki bir çok kişi tarafından beğenildi.

Bizim Hikaye 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye 2. bölüm fragmanında Barış’ın Filiz’in babası Fikri’yi Yunanistan’a göndermesiyle geri getirmek için yollara düşen Barış ve Filiz arasında yakınlaşma giderek artıyor.

Fikri ve Hikmet arasında ki tişört krizi çıkıyor. Hikmet tişörtünü giyen babasına sinirlenirken Fikri’de oğluna kafa atıyor. Filiz sonunda babasına karşı çileden çıkıyor. Kendini Yunanistan’da bulan Fikri şaşkınlık içinde.

Bizim Hikaye 2. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye yine komedi yüklü bir bölüm olacağının sinyallerini veriyor.  Bizim Hikaye 2. bölümüyle 21 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’de Fox TV’de.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir