Beren Saat Yeni Dizisi Netflix’de!

Beren Saat Yeni Dizisi Netflix'de!

Uzun zamandır ekranlarda olmayan Beren Saat yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve rol aldığı dizilerde büyük başarı yakalayan sevilen oyuncu Beren Saat yeni dizisi ile dönüyor.

Beren Saat Yeni Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Aşk-ı Memnu, Hatırla Sevgili, İntikam, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi başarılı dizilerde yer alan ve dünyanın her yerinden büyük bir fan kitlesi olan Beren Saat’in yeni durağı Netflix oldu. Netflix Türkiye bugün sosyal medya hesaplarında ikinci orijinal Türk dizisinin başrolünde Beren Saat’in olduğunu duyurdu.

Netflix’in daha ilk orijinal Türk yapım dizisi yayınlanmamışken ikinci Türk yapımı dizisinin duyurulması ise akıllarda ikinci dizinin nasıl bir proje olacağı sorusunu getirdi. Beren Saat’in yer alacağı yeni dizi hakkında pek detaylı bilgi gelmezken dizinin dünyanın dört bir yanında ki Netflix kullanıcıları ile buluşacak dizi.

Beren Saat’in Netflix’de yayınlanacak dizinin başrolünde yer aldığı haberi Netflix’in sosyal medya hesaplarında bir video ile duyuruldu. Yayınlanan videoda Netflix yapımlarında yer alan güçlü kadın karakterlerle birlikte Beren Saat’e yer verildi. Beren Saat’in yeni dizisinde nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacak bekleyip göreceğiz.

Netflix’in Beren Saat’i Duyurduğu O Paylaşım

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir