Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Başlıyor?

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Başlıyor?

Yaz ayların da Star Tv ekranlarında başlayacak olan Benim Tatlı Yalanım ne zaman başlıyor? Yaz aylarının gelmesiyle birlikte televizyon ekranlarında bir çok yeni dizi ekranlara gelmeye başlayacak. Star Tv ekranlarında başlayacak olan yeni dizilerden biri de Benim Tatlı Yalanım dizisi.

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanacak. Sezon dizilerinin bazılarının final yapması bazılarının da sezon finali yapmasının ardından yeni diziler ekran hayatlarına başlayacak.

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Başlayacak?

Star TV’de ekranlara gelecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk bölümüyle 13 Haziran Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Dizi yaz aylarında ekranlara gelecek dizi eğer başarılı reyting oranlarına sahip olursa sezonda da ekranlara gelmeye devam edecek.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin oyuncu kadrosunda Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Ali Yoğurtçuoğlu, Ahmet Saraçoğlu, Cem Zeynel Kılıç ve Gonca Sarıyıldız yer alıyor.

Benim Tatlı Yalanım Fotoğrafları

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir