Barış Arduç’un Yeni Partneri Kim Olacak?

Barış Arduç'un Yeni Partneri

Geçtiğimiz senelerin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı karakterlere büyük bir beğeni toplayan Barış Arduç’un yeni partneri kim olacak?  Ömer İplikçi karakteriyle genç kızların büyük ilgisini gören Barış Arduç’un yeni dizisinde ki partneri kim olacak?

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un güzel bir uyum yakaladığı Kiralık Aşk dizisinden sonra ekranlara yeni bir dizi ile gelecek olan Barış Arduç’un yeni dizisinde ki rol arkadaşı kim olacak şimdiden herkes tarafından büyük bir merak konusu oldu.

Barış Arduç’un Yeni Partneri İçin Şart

Yeni sezonda Star Tv’de yeni bir diziyle ekranlara gelecek olan Barış Arduç’un yeni partneri için şart koştu.  Yeni dizisinde hüsrana uğramamak için yapımcıya kadın oyuncu şartı koyan Barış Arduç’un yeni sezonda ki dizisinde rol alacağı bayan partnerlerini kendisi seçecek.

Barış Arduç’un yeni dizisinde ki partneri için yaptığı bu şart ile yeni dizisinde işini sağlama almak istediği sonucu ortaya çıkıyor.

Barış Arduç Severlerin İlgisini Çekebilir; Barış Arduç X NB Koleksiyonu Tanıtıldı

Barış Arduç’un yeni dizisi başlamadan önce yaz aylarında çekilmesi beklenen bir sinema filmi için kamera karşısına geçecek. Barış Arduç’un yeni sinema filminde ise partneri kim olacak belli değil henüz. Bir önceki filminde Kiralık Aşk dizisinde ki partneri Elçin Sangu yer almıştı. Elçin Sangu ile beyaz perde de yer alan oyuncu istenilen gişeyi film elde edememişti. Yeni sinema filminde ise partnerinin kim olacağı büyük merak konusu.

Barış Arduç’un sinema filminin çekimlerinden sonra Eylül ayı gibi yeni dizisi ile Star TV ekranlarında yer alacak.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

One Comment on “Barış Arduç’un Yeni Partneri Kim Olacak?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir