Atv’nin Yeni Yayın Dönemi Çekimleri

Atv'nin Yeni Yayın Dönemi Çekimleri

Yeni sezonun başlamasına az bir süre kala televizyon kanalları yeni yayın dönemi çekimlerine başladı. ATV’nin yeni yayın dönemi çekimleri tamamlandı.

Eylül ayında başlayacak olan yeni sezonun başlayacak olmasıyla televizyon kanalları yeni sezon tanıtım filmlerini çekmeye başladılar. ATV’nin bu sezon ki yeni yayın dönemi çekimleri geçtiğimiz haftalarda tamamlandı. 

Yeni yayın dönemi reklamları çok konuşulan hatta bir çok kişi tarafından merakla beklenen reklamlar ATV’nin 2017-2018 yeni yayın dönemi çekimleri geçtiğimiz günlerde ATV ekranlarında yayınlanacak olan 3 yeni dizinin oyuncularının bir araya gelmesiyle tamamlandı. 

ATV’de Yeni Sezonda Başlayacak Diziler?

Yeni sezonda ATV ekranlarında 3 tane yeni dizi başlayacak. Bunlar; Can Kırıkları, Yıllar Sonra ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri. Ayrıca geçen sezonun en çok izlenen dizileri arasında yer alan Sen Anlat Karadeniz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi dizilerinin yanı sıra ATV’nin günlük dizisi Beni Unutma’da yeni sezonda devam edecek olan diziler arasında yer alıyor.

Güdüz kuşağında ise ekrana gelen yapımlar yeni sezonda da devam edecek. Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol ve Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programı ATV’de devam edecek. 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir