Ateşböceği Dizisinin Günü Değişti!

atesboce-dizisinin-gunu-degisti

Ateşböceği dizisinin günü değişti. Star Tv ekranlarında yayınlanan Ateşböceği dizisinde gün değişikliğine gidildi.

Başrollerinde Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir‘in yer aldığı Ateşböceği dizisi yaz aylarında başlamış dizi Perşembe akşamları ekranlara gelmeye başlamıştı. Yeni sezonun başlamasıyla eski dizilerin başlaması ve yeni sezon dizilerin başlamasıyla birlikte Ateşböceği dizisi bu hafta reytinglerinde düşüş yaşadı.

Dün akşam ekrana gelen yeni yapımlar Bizim Hikaye ve 2. bölümüyle ekranlara gelen Ver Elini Aşk dizisi Ateşböceği’nin reytinglerinde düşüşe neden oldu. Reytinglerinde düşüş yaşayan ve yeni sezonun başlamasıyla Star TV’nin Perşembe gününe iddialı olarak ekranlara gelecek olan dizi Siyah İnci’nin konulmasıyla Ateşböceği dizisi Pazar gününe alındı.

Ateşböceği 12. Bölüm Fragmanı

Ateşböceği yayınlanan yeni bölüm fragmanında dizinin yeni yayın günü ilan edildi. Bundan sonra Pazar akşamları ekranlara gelecek olan Ateşböceği dizisi 12. bölümüyle 24 Eylül Pazar akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.

Ateşböceği gün değişikliği hakkında yeni gününü nasıl buldunuz. Pazar günü Savaşçı, Çocuklar Duymasın dizileri karşısında nasıl bir reyting alacak haftaya belli olacak.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir