Aşk-ı Roman Bitti mi?

aski-roman-bittimi

Aşk-ı Roman bitti mi? Tv ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman bitti mi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programında isimlerini duyuran Solmaz Çiros, Nurullah ve Kaan Güvenilir‘in yer aldığı televizyon dizisi Aşk-ı Roman beklenilen reyting oranlarını alamadı.

Aşk-ı Roman dizisi ilk bölümüyle Tv 8 ekranlarında başarılı reytingler almasına rağmen büyük eleştirilerin odağı olmuştu. Aşk-ı Roman neden bitti sorusunu soranlar için dizi sonradan aldığı düşük reytingler nedeniyle TV8 yönetimi tarafından yayından kaldırılması yönünde karar alındı.

Başlarda Show Tv ekranlarında yayınlanması planlanan sonra dizide değişiklik yapılarak yeni oyuncular eklenerek TV8 ekranlarında transfer olan Aşk-ı Roman dizisi geçtiğimiz haftalarda Tv 8 ekranlarında başlamıştı.

aski-roman-bitti-mi
Aşk-ı Roman Bitti mi?

İlk bölümüyle başarılı reytingler alan Aşk-ı Roman dizisi daha sonraları istenilen reyting oranlarına ulaşamadı.  Günlük olarak ekranlara gelen dizi 1 reyting oranında anca izlenildi. Dizinin reytingleri böyle olunca Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırıldı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programında tanışık nişanlanan Solmaz ve Kaan çiftinin başrollerinde kendi karakterleriyle yer aldığı Aşk-ı Roman dizisi Medya Tava’nın haberine yayından kaldırıldı. TV8 ekranlarından henüz net bir açıklama yapılmadı.

TV 8 televizyon kanalının yayın akışında Aşk-ı Roman dizisi hala yer alıyor. Aşk-ı Roman bitti mi? Sorusunun cevabını bekleyip göreceğiz.

 

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

7 Comments on “Aşk-ı Roman Bitti mi?”

  1. Aşk-ı Roman dizisi bitsin zaten bu kadar gereksiz boş dizi olamaz ve insanları salak yerine koyuyorlar. Aşk-ı Roman dizisi bitti mi soranlar için dizi bu cumaya kadar yayınlandıktan sonra tamamen bitecek.

  2. Aşk-ı Roman dizisi bitti mi? Yoksa hala hafta sonları yayınlanmaya devam ediyor mu? Bu dizinin gidişatı hakkında bişe anlamadım ben.

  3. Aşk-ı Roman dizisinde Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir’in rol alması biraz kötüler oyunculuk bakımından.

  4. Solmaz Çiros’un dizisi Aşk-ı Roman’ın bitmesine üzüldüm. Evlendirme programları da bitti artık Solmaz’ı pek göremiyoruz artık televizyonlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir