Aşk 101 Ne Zaman Başlayacak?

Aşk 101 Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in yeni orijinal yapımlarından olan Aşk 101 dizisinin tanıtım fragmanı internette ve netflix’in sosyal medya hesaplarında yayınlanmaya başladı. Aşk 101 ne zaman başlayacak?

Netflix’de Love 101 diye yer alan Aşk 101 dizisinin oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. Netflix’in sosyal medya hesaplarında yayınlanan kısa tanıtım fragmanın da dizinin başlama tarihi çok yakında denerek paylaşıldı.

Aşk 101 Tanıtım Fragmanı

Aşk 101 Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Netflix ekranlarında yer alacak olan Aşk 101 dizisinin yayın tarihi kesin olarak bildirilmezken dizinin çok yakında denilerek 2019 yılı bitmeden büyük ihtimalle Eylül, Ekim, Kasım aylarında Netflix’de ilk sezonunun yer alması büyük olasılık.

Aşk 101 Dizisinin Konusu

Dizi hakkında detaylı bir tanıtım henüz gelmese de Netflix’de yer alan dizi konusunda; “1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlara kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine aşık etmek için el ele verir. ” ibareleri yer alıyor.

Sizde Netflix hesabınızdan şimdiden Love 101’i listenize ekleyebilirsiniz ve dizi Netflix’e eklenir eklenmez size de bildirim gelir ve diziyi izleyebilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir