Adanalı Dizisinde Yer Alan Maraz Ali’nin Son Hali

Adanalı Dizisinde Yer Alan Maraz Ali'nin Son Hali

Bir dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Adanalı dizisinde yer alan Mehmet Akif Alakurt dizide Maraz Ali karakterini canlandırmıştır. Maraz Ali’nin son hali yani Mehmet Akif Alakurt’un son hali görenleri ve hayranlarını şaşırttı.

Oyunculuk kariyerine son vererek Brezilya’da bir çiftlik alarak orada yaşamaya başlayan Mehmet Akif Alakurt’un dizilerde tanınması Sıla dizisinde oldu. Sıla dizisiyle başarılı bir çıkış yakalayan Mehmet Akif Alakurt’un son hali sevenlerini şaşırttı. Brezilya’da ki çiftliğinde tüm zamanını köpekleriyle geçiren Mehmet Akif Alakurt’un Adanalı dizisinde yer aldığı Maraz Ali karakteri ve diziyi izleyenler için sosyal medya hesaplarında eleştirilerde bulunmuştu.

En son ise yaptığı paylaşımda paylaştığı resimle aldığı kilolar hayranlarının gözünden kaçmadı. Maraz Ali’nin son hali şaşırtırken Mehmet Akif Alakurt’un saçlarını kazıtıp sakallarını uzatmış hali eski halinden eser yok dedirtiyor adeta. Paylaştığı bu kareyi ise Adanalı dizisi izleyenlere gelsin diyerek paylaştı sevilen oyuncu.

Mehmet Akif Alakurt’un Şimdiki Hali – Maraz Ali’nin Son Hali

Maraz Ali'nin Son Hali
Maraz Ali’nin Son Hali

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca paylaştığı Adanalı dizisiyle ilgili sosyal medya hesaplarına bir çok mesaj gelen Mehmet Akif Alakurt bu konuyla ilgili canlandırdığı Maraz Ali karakterini suçlamış, 2008-2010 yılları arasında yayınlanan dizi için Adanalı dizisinin topluma kötü örnek olduğunu söylemişti.

Yakışıklı oyuncunun yer aldığı diziler arasında Sıla, Adanalı, Fatih, Kırık Ayna, Metro Palas, Emanet ve Hacı gibi bir döneme damga vuran yapımlar yer alıyor.

İnstagram’da en çok takipçisi olan ünlüler listesine bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

3 Comments on “Adanalı Dizisinde Yer Alan Maraz Ali’nin Son Hali”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir