4N1K Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

4N1K Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox Tv ekranlarında bu yaz aylarında başlayan 4N1K yeni bölüm ne zaman merak edenler için bu yazımızda detayları bulabilirler.

İlk olarak Wattpad’de Büşra Yılmaz’ın yazıp yayınladığı 4N1K ilk olarak kitab olarak basılmış ardından kitap beyazperdeye uyarlanmıştı. 4N1K serisi 2 filmden oluşarak beyazperdede ekranlara gelmişti. Ardından dizisinin çekilmesine karar verildi. Yaz aylarında Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan 4N1K dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali ile ekranlara ara verdi.

4N1K dizisinin oyuncu kadrosunda Cemrehan Karakaş, Sina Özer, Gizem Güneş, Zeynep Özder, Beyti Engin, Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Emir Benderlioğlu, Bülent Alkış, Cihan Şimşek ve Burak Yörük gibi başarılı isimler yer alıyor.

4N1K Yeni Bölüm Ne Zaman?

4N1K 12. bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Dizinin yeni sezonunun olup olmayacağı netlik kazanmazken internette dolaşan iddialara göre dizi internetten yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek.

Diğer iddialar ise Fox TV’nin ilerleyen zamanlarda yeni bölümleri çekip ekrana getireceği ama bu çok düşük bir ihtimal. Çünkü dizinin aldığı düşük reytingler ile televizyonda yayınlanması zor gibi gözüküyor.  

Diğer bir iddia ise Fox TV’nin dizinin hayranlarından tepki almamak için dizisi sessiz sedasız sezon finali yazarak diziyi sessiz sedasız bitirmesi. 

Fox’un yeni sezon tanıtım reklamında 4N1K dizi ekibi yer alıyor. Umarım dizi yeni bölümleri ile en kötü Fox’un internet sitesinde yayınlanır. 

?4n1k Yeni Bölümü Ne Zaman
?4n1k Yeni Bölümü Ne Zaman

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

2 Comments on “4N1K Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?”

  1. 4N1K’nın eğer internet üzerinden devam ederse Netflix’de devam edeceği konuşuluyor bu ne kadar doğru biliyor musunuz? Netflix’de olursa paralı olmaz mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir