4N1K Ne Zaman Başlayacak?

4N1K Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV ekranlarında bu yaz başlayacak olan 4N1K ne zaman başlayacak? 4N1K kitabından ilk önce beyazperdeye uyarlanan ardından da dizisi çekilmesine karar kılınan 4N1K’nın yayın tarihi belli oldu.

4N1K dizisinin yapımcılığını Fabrika Yapım yapıyor. Dizinin başrollerinde ise filmde yer alan oyuncular yer alıyor. Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cemrehab Karakaş, Cihan Şimşek, Burak Yörük ve Eslem Akar’ın başrollerinde yer aldığı dizi FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından uyarlanan ve sinemada da büyuük bir başarı yakalayan hikaye dizi için de büyük bir heyecanla kitabın hayranları bekliyor. Dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan afişi sosyal medya üzerinden büyük ilgi gördü.

4N1K Ne Zaman Başlayacak?

4N1K ilk bölümüyle ekranlara 6 Temmuz Cuma akşamı saat 20:00’de gelecek. Cuma akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yaz aylarında başarılı reyting oranları alması bekleniyor.

4N1K’nın senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Murat Onbul yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Zeynep Özdemir, Beyti Engin, Bülent Alkış, Emir Benderlioğlu, Hakan Haksun, Aybanu Aykut, Tuğçe Kıltaç, Firuzan Aydın ve Meral Asıltürk gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

Yaz aylarında ekranlara gelecek olan yeni dizileri izlemek isterseniz Erkenci Kuş dizisi hakkında bilgiler için ; Erkenci Kuş Oyuncuları ve Erkenci Kuş Konusu başlığımıza göz atıp yaz dizileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

4N1K Ne Zaman Başlayacak?
4N1K Ne Zaman Başlayacak?

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir