13 Reasons Why 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

13-reasons-why-2-sezon-ne-zaman

13 Reasons Why 2. sezon ne zaman başlayacak diye merak edenler için dizinin 2. sezonu hakkında bilgiler ve ne zaman başlayacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Netflix’de yayınlanan 13 Reasons Why dizisinin oyuncu kadrosunda Dylan Minnette, Kate Walsh ve Katherine Langford yer alıyor.

13 Reasons Why dizisinin yapımcılığını büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı Selena Gomez üstleniyor. Başta 13 bölüm olarak düşünülen 13 Reasons Why dizisi çok beğenilmesinin ardından 2. sezon onayını da almıştı. 2007 basımı aynı isimli bir romandan uyarlanan dizinin senaryosunu ise Brian Yorkey yapıyor.

13 Reasons Why 2. sezon başlamadan önce 13 Reasons Why 2. sezon hakkında bilgiler gelmeye başladı bile.

13 Reasons Why 2. sezon kadrosuna yeni isimler dahil olmakla birlikte tekrar edilen rollerde olacak. 13 Reasons Why 2. sezon kadrosuna katılan isimler arasında Jake Weber, Brenda Strong, R.J. Brown ve Meredith Monroe yer alacak.

13-reasons-why-2-sezon-ne-zaman
13 Reasons Why 2. Sezon Ne Zaman

13 Reasons Why 2. sezon onayının almasının ardından sonra dizinin hayranları 13 Reasons Why 2. sezon ne zaman başlayacak diye sabırsızlanmaya başladı bile.

13 Reasons Why’ın 1. sezonunda Hannah Baker’in hikayesi bitmiş olsa da drama devam edecek. 13 Reasons Why 2. sezonunda dizinin yapım konusunda değişiklikler meydana geldi.

13 Reasons Why 2. sezon ne zaman başlayacak?

13 Reasons Why 2. sezonu 2018 yılında Netflix üzerinden yayınlanacak. 13 Reasons Why 2. sezon Mart ayında ekranlara gelmesi planlanıyor.

13 Reasons Why 2. sezon başlama tarihi tam olarak kesinleşmiş değil ama dizinin büyük ihtimalle Mart 2018‘de yayınlanması bekleniyor.

13 Reasons Why Tanıtım Fragmanı;

About Zeynep

Otuz yedinci kare’nin pesinde!.. Endişeli bir üçüncü tekil şahısım.

View all posts by Zeynep →

20 Comments on “13 Reasons Why 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?”

 1. 13 Reasons Why 2. Sezon ne zaman başlayacak diye merak ediyordum. Dizinin 2018 yılında başlaması çok geç değil mi ya? Keşke 13 Reasons Why 2. Sezon daha erken başlasaydı.

 2. 13 reasons why 2. Sezon başlama tarihi tam olarak ne zaman kesinleşir. 13 reasons why 2. Sezon ne zaman diye merak ediyordum 2018 başlayacak olması iyi oldu.

 3. Sonunda beklediğim dizinin 13 reasons why 2.sezonu geliyor, uzun zamandır bu dizinin başlama tarihinin ne zaman olacağını merak ediyordum.

 4. Aslında şimdi başlamaması gayet iyi oldu.Birçok dizi var aktif olarak izlediğim sezon arasına girdiğinde buna da başlarım gayet iyi olacak.

 5. 13 Reason Why 1. sezonuna yeni başladım çok güzel bir dizi. 2. sezonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

 6. 13 Reason Why 2. sezonda yeni karakterler gelecek mi? Yoksa ilk bölümde yer alan ana karakterler üzerinden mi devam edecek dizi?

 7. Bu dizinin 2. sezonunda neler olacak çok merak ediyorum. 13 Reason Why’ın 2. sezon onayı almasına çok sevindim. Bakalım 2. sezonda nasıl bir senaryo izleyeceğiz.

 8. Bu diziyi çok seviyorum. 13 reasons why 2. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum yeni sezonda neler olacak acaba?

 9. 13 reason why 2. sezon ne zaman tam olarak peki? Umarım en kısa zamanda yayınlanmaya başlar.

 10. 13 Reasons why 2. sezon ne zaman başlayacak Netflix’de. Karakterler de değişiklikler ne kadar olacak? Ana karakterlerde değişme olursa eski tadı olmayabilir.

 11. 13 Reasons Why 2. sezon onayı almasına sevindim. Ama ben daha birinci sezonunu izleyemedim. 13 Reasons Why’ın 1. sezonunu Netflix dışında izleyebileceğimiz bir yer var mı?

 12. 1. Sezona bayıldım artık kaç kere izledigimi Allah bilir ama 2018 mart ayının sonuna gelmemize rağmen bi haber yok. Çok üzücü. ..😕😐😯😕😕😕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir